Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

28.6.Muži jsou špičkou pyramidy a mládež by k ní měla směřovat, má jasno šéftrenér mládeže Miroslav KuboDaniel GargulákDvě sezóny má v pozici šéftrenéra mládeže Bobrů za sebou Miroslav Kubo. Za jeho působení se v klubu událo velké množství změn, které postupně vedou ke zlepšení chodu mládeže ve Valašském Meziříčí. "Nárůst 60 dětí je na Valašské Meziříčí jednoduše něco neuvěřitelného," neskrývá nadšení šéftrenér mládeže.
22.6.Bobři se v přípravě podívají i za hraniceRichard MüllerDva dny po rozlosování druholigové sezóny spatřil světlo světa i jizdní řád meziříčské přípravy. Na ledě odehraje Weintrittovo mužstvo minimálně šest utkání a sedmý přípravný duel je podle manažera Dvořáka pravděpodobný. Z potvrzených šesti klání pojedou Bobři třikrát mimo svůj domovský stánek a jednou až k našim sousedům na Slovensko. Tam totiž bude čekat Valachy druholigový ŠHK Púchov.
21.6.Mládež je dlouhodobě špatně vychovávána, hlásí kouč žáků Čechmánek. Sám chce ukázat nový směrRichard MüllerJedna z největších hokejových osobností bude působit ve Valašském Meziříčí i nadále. Po čase, který Roman Čechmánek strávil pouze u mužů, se přidává i k mládeži, přesněji na lavičku starších a mladších žáků. Mladé naděje Bobrů vede bývalý reprezentační gólman intenzivně už od začátku suché přípravy. „Chci ukázat směr, kterým by se měla mládež ubírat,“ naznačuje Čechmánek svůj sezonní cíl.
20.6.Bobři znají své soupeře. Na domací zápas budou dvě kola čekatRichard MüllerPo devíti sezónách budou Bobři opět jediným valašským zástupcem v naší třetí nejvyšší soutěži. Letošní ročník se odehraje s nejnižším počtem účastníků, kteří již znají rozpis soutěžních klání. Všech osm týmů zahájí sezónu třetí zářijovou středu a poslední duel základní části je naplánován na konec února.
15.6.Na Bobří hráz míří duo odchovanců VsetínaDaniel GargulákBobři hlásí první posily. Do týmu přicházejí dva mladí hráči ze sousedního Vsetína. Útočník Josef Daněk a brankář Daniel Bechný, který bude mít k Bobrům vyřízený střídavý start ze Vsetína. Oba přichází s cílem vyztužit řady Bobrů před nadcházející sezónou.
9.6.Bobři ani napodruhé ve valašském derby na suchu na Vsetín nevyzráliDaniel GargulákDruhým rokem si týmy VHK ROBE Vsetín a HC Bobři Valašské Meziříčí zpestřili letní přípravu fotbalovým zápasem na hřišti v Semetíně. Bobři první poločas prohráli 0:2 po gólech Vávry a Podešvy, ve druhém však zabrali a dokázali alespoň snížit na konečných 1:2 zásluhou Martina Kývaly. Po zápase navíc proběhly penalty, které Bobři vyhráli zásluhou vítězné branky gólmana Plška v poměru 3:2.
6.6.S pokorou, ochotou a obětavostí přijdou i výsledky, věří Jiří WeintrittRichard MüllerPříchod Jiřího Weintritta na lavičku Valašského Meziříčí byl první velkou změnou spjatou s druholigovým mužským týmem. Bobři mezi sebe povolali zkušeného trenéra, který se donedávna angažoval převážně ve výchově mladých talentů a pod jehož vedením vzešlo do seniorských kategorií několik kvalitních hráčů. Vsetínského kouče přilákal k soutoku Bečev nejen vztah k valašskému hokeji, ale i cíl posunout Bobry k lepšímu umístění.
3.6.ON-LINE: Příchody, odchody a aktuální soupiskaRedakceNabízíme vám pravidelně aktualizovaný seznam příchodů a odchodů během letní pauzy a aktuální podobu soupisky.
2.6.Fotbalové valašské derby opět po roce v SemetíněRichard MüllerLetos podruhé se v rámci suché přípravy odehraje fotbalové utkání mezi týmy VHK ROBE Vsetín a HC Bobři Valašské Meziříčí. Dějištěm derby bude, stejně jako loni, hřiště v Semetíně. Utkání se odehraje v pátek 9. června od 17:00.
24.5.Další změny v kádru během přípravy, na nové posily ale stále čekáme!Richard MüllerKvěten se chýlí ke konci a suchá příprava seniorského týmu je v plném proudu. K týmu se připojilo několik mladíků na testy, přesto většina plánovaných posil je teprve v hledáčku. S fyzickou kondicí pomáhají od letoška i služby kondičního trenéra.
24.5.Den dětí s klubem HC Bobři Valašské MeziříčíRedakceV neděli 4. června se pořádá v zámeckém parku přidruženého k zámku Kinských již tradičně Den dětí, kde na děti čeká plno zábavy a aktivit. A stejně tak jako v loňském roce i v tomto u toho nebude chybět náš klub, který se na tento den pečlivě připravuje.
23.5. Město je hlavním partnerem hokeje a komunikace mezi klubem a městem je velmi důležitá, říká nový předseda klubu, Tomáš VašicaredakcePřinášíme Vám předsezónní rozhovor s panem Tomášem Vašicou. Ten se stal na květnové členské schůzi novým předsedou klubu HC Valašské Meziříčí 2005, z.s. Zároveň je i zastupitelem města Valašské Meziříčí a řídí úspěšnou obchodní firmu. Jaké jsou jeho vize na další chod klubu a vyhlídky na příští hokejový ročník všech kategorií Bobrů?
10.5.Nový lodivod A-mužstva, k Bobrům přichází trenér Jiří WeintrittKlubPo Romanu Čechmánkovi, který se přesouvá po vzájemné domluvě k mládežnickým celkům, přebírá pozici trenéra seniorského mužstva Bobrů zkušený Jiří Weintritt. Manažer Petr Dvořák to oznámil ve čtvrtečních dopoledních hodinách. (foto: hc-vsetin.cz)
10.5.Roman Čechmánek se stává trenérem mladších a starších žáků Bobrů!redakceMládežnické kategorie Bobrů Valašské Meziříčí budou mít na své lavičce velkou osobnost v podobě trenéra Romana Čechmánka. Ten se od nové sezóny 2017/2018 stává trenérem kategorií mladších a starších žáků Bobrů.
4.5.Bobři od května vkročí do suchého driluRichard MüllerNecelé dva měsíce po skončení sezony se opět začínají scházet hráči všech kategorií k letní suché přípravě. Muži začnou naplno od poloviny května, program mládeže závisí na rozhodnutí každého trenéra zvlášť.
3.5.Změna ve vedení klubu! Pozici předsedy přebral Tomáš VašicaTisková zprávaÚterní zasedání členů zapsaného spolku, který je vlastnikem hokejových Bobrů, přineslo převratnou změnu na nejvyšším postu. Na pozici předsedy klubu rezignoval Zbyněk Šimčík, jehož v následném hlasování nahradil Tomáš Vašica.
2.5.Výprodej zůstatkové výstroje společnosti HC Bobři s. r. o.Tisková zprávaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Od dnešního dne (tj. 2. května 2017) do 16. května 2017 bude probíhat výprodej zůstatkové výstroje společnosti HC Bobři s. r. o. V článku naleznete položky, které si můžete zakoupit. Pokud budete mít o některou z uvedených položek zájem kontaktujte nás na emailu hcbobri@gmail.com a do předmětu uveďte kód produktu, o který máte zájem. Lze také zakoupit jednorázově všechny věci, které ještě zbývají v prodeji za 8000,- Kč (v tomto případě uveďte do předmětu emailu "Vše"). V případě zájmu a po osobní domluvě lze věci zaslat také poštou na dobírku. Doplňující informace: tento výprodej nemá a ani nebude mít vliv na fungování klubu HC Bobři Valašské Meziříčí.
1.4.Kustoda dělám už třicet čtyři let, hrdě hlásí František MusilAprílové zpravodajství redakceVe Valašském Meziříčí se prostřídalo nespočet hráčů, funkcionářů a trenérů, ale jedna osoba, nyní právoplatně legenda klubu, František Musil zůstává i nadále a je připraven do dalšího roku opět pomoci A-mužstvu v druholigových bojích. Člověk, známý pro svůj humor a nadsázku, jemuž nechybí vytříbený slovník, se rozpovídal i pro naší redakci.
31.3.Trenéři vítězného Havířova a domácích Bobrů hodnotí turnaj EHKRichard MüllerPoslední velká akce na meziříčském stadionu patřila turnaji EHK, kterého se zúčastinilo včetně domácích Bobrů dalších osm mužstev s hráči narozenými v roce 2005 a mladšími. Pohár vítězů zvedli nad hlavu mladí bojovníci z Havířova, kteří ve finále deklasovali pražské Letce 3:0. Ani pro Bobry nedopadla třídenní bitva vůbec špatně a v kvalitní konkurenci obsadili čtvrtou příčku.
31.3.Výsledky turnaje EHKp.š.Zde najdete výsledky již odehraných zápasů turnaje.
29.3.Turnaj mladších žáků je v plném proudu. Skvělé zpestření, zní ze strany mužstev!Richard MüllerDnešním dnem začal dlouho očekávaný trunaj mladších žáků, do kterého vstoupilo devět týmů z české a slovenské hokejové mapy. Malí Bobři zatím odehráli tři utkání a jejich bilance výher, proher a remíz je vyrovnaná. První den turnaje zatím získává pozitivní ohlasy například od vsetínského kouče Daniela Tesaříka.
24.3.Organizační informace k turnaji mládežeRichard MüllerNa úplném konci měsíce března proběhne ve Valašském Meziříčí turnaj hráčů ročníku 2005. Utkání se budou hrát ve třech hracích dnech a my vám níže přinášíme bližší informace k turnaji.
24.3.Zápasy mládeže - víkend 25.- 26.3.2017p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Během následujícího víkendu sehrají mladí Bobři svá poslední mistrovská utkání v sezóně.
22.3.Bobři budou hostit turnaj mladých hokejistůRichard MüllerS koncem druholigové sezony hokej ve Valašském Meziříčí zdaleka neutichl. Tři poslední březnové dny budou patřit mládeži. Bobři pořádají na svém ledě mezinárodní turnaj mladých nadějí vě věku 12 let a mladší.
21.3.Výsledkový servis mládeže 18.- 19.3.2017p.š. Jak proběhl předposlední hokejový víkend našich mladých hokejistů?
16.3.Zájem o hokej ve Valašském Meziříčí opětovně stoupá, neskrývá nadšení jeho manažer a hráč Petr DvořákredakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám posezónní rozhovor s manažerem klubu a současně i hráčem mužského týmu Bobrů, Petrem Dvořákem . Jak hodnotí uplynulou sezónu či jaké má cíle do budoucna si můžete přečíst uvnitř článku.
15.3.Zápasy mládeže - víkend 18.- 19.3.2017p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Soutěže v mládežnických kategoriích finišují. Do konce zbývají dva týdny. Kdy a s kým se utká bobří mládež o tomto víkendu?
14.3.Výsledkový servis mládeže - 8.- 12.3.2017p.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladí hokejisté další díl svých mistrovských utkání.
13.3.Hledáme nové redaktory klubového webu!KlubZajímáte se o hokej a jste fanouškem Bobrů? Chtěli byste se pohybovat v prostředí hokejového klubu a získat praxi ve sportovní žurnalistice? Pokud ano, tak právě vás možná hledáme!
9.3.Playoff 2017: Potrápili jsme profesionály a přilákali lidi na stadionRichard MüllerNebyli favorité a každá branka je stála hodně sil. Radovali se z vydřených výher a smutnili po těsných porážkách. Pro tým Valašského Meziříčí znamenala série proti Šumperku konec pětiletého půstu, během kterého se ani jednou nedostali mezi osm nejlepších celků. Na meziříčský stadion zamířily opět návštěvy, které hokeji dlouho chyběly a Čechmánkův výběr se dočkával i hlasité podpory ve venkovních kláních pod Jeseníky. Přestože na tým, sestavený z profesionálních hráčů, Šumperka Valaši nestačili, zajisté si dokázali vydobýt zpět svůj respekt.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
jalovec
Zlínský kraj
ROBE
Perfect Distribution a.s.
Alpine