Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

21.10.Bobři vydřeli výhru nad Šumperkem a skočili na pátou příčku!VAL - SUM 3:2, 13.kolo | Richard MüllerBobři už nejsou poslední! Ve třináctém kole dokázali Valaši na domácím ledě porazit Šumperk, což je posunulo o dvě pozice dopředu. Zápas otevřel velmi rychle David Varga, jenže ve druhé třetině museli domácí dotahovat ztrátu. O obrat se postarala Dvořákova formace. Nejprve srovnal skóre Tomáš Brunec a ve třetí třetině dostal fanoušky do varu Jakub Pořický vítěznou brankou na 3:2.
19.10.V sobotu doma proti ŠumperkuVAL - SUM 3:2, 13.kolo | Richard MüllerZ posledního místa přivítají hokejisté Valašského Meziříčí už podruhé doma Draky ze Šumperka. Ti ještě pořád z důvodu rekonstrukce objíždí pouze venkovní stadiony a právě v sobotu bude jejich štací valašská metropole.
18.10.Bobři neudrželi slibné vedení a z Poruby odjíždějí bez bodůPOR - VAL 4:3, 12.kolo | Daniel GargulákVelká smůla. Tak se dá pojmenovat utkání Valašského Meziříčí v ostravské Porubě. Bobři po gólu Brunce a dvou přesných trefách Pořického vedli v Ostravě v polovině druhé periody 3:0. Poruba ale nabrala na obrátkách a dokázala utkání ve třetí třetině otočit na konečných 4:3. Valaši tak ztratili dobře rozehrané utkání a odjíždějí domů bez zisku bodů.
17.10.Překvapí Valaši u lídra tabulky z Poruby?POR - VAL 4:3, 12.kolo | Richard MüllerVe středu čeká tým okolo nového kapitána Václava Studeného cesta do Ostravy, kde v rozlehlé RT TORAX Aréně narazí na vedoucí tým východní skupiny druhé ligy. Bobři, kteří prolomili v minulém kole sérii proher, budou čelit týmů, který poznal hořkost porážky pouze jedinkrát. Role outsidera ale nebude rozhodně něčím, čeho by se měli valašskomeziříčští zaleknout, což potvrdili v prvním domácím vzájemném duelu.
16.10.Mladí Bobři se střídavými úspěchyp.š.V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Výsledky zápasů mládeže HC Bobři Valašské Meziříčí - 41. týden
15.10.Jiří Weintritt ml.: „Výhra nás snad odrazí k lepším výsledkům.“Daniel GargulákZa Valašské Meziříčí nastoupil ke svému pátému utkání. S Kopřivnicí si připsal dva body za gól a asistenci. Celkově už má na svém kontě čtyři body v dresu Bobrů, což z něj činí třetího nejproduktivnějšího obránce Valachů. Produktivita ale zajisté není jeho jedinou silnou stránkou, mimo jiné dokáže svou hru přitvrdit a sjednat si soupeřův respekt. Po zápase si našel čas na zhodnocení duelu s Kopřivnicí.
14.10.Bobři konečně bodují! Doma porazili v prodloužení KopřivniciVAL - KOP 3:2, 11.kolo | Daniel GargulákŠest zápasů. Přesně tak dlouho čekalo Valašské Meziříčí na další vítězství. Utkání s Kopřivnicí nabídlo oku lahodící hokej, kde Bobři diktovali tempo po většinu utkání. Nakonec zdolali Kopřivnici gólem v prodloužení, když se trefil oslavenec Petr Dvořák a posunul Bobry z nelichotivého posledního místa.
13.10.Vyhrabou se Bobři z posledního místa proti Kopřivnici?VAL - KOP 3:2, 11.kolo | Richard MüllerBobři se po utkání v Novém Jičíně propadli na dno tabulky a rozhodně se jim toto postavení vůbec nelíbí. Už v dalším domácím utkání proti Kopřivnici mohou poskočit minimálně o jednu pozici výše a jediné, co k tomu potřebují, je porazit hráče s logem Tatry na hrudi.
11.10.Derby ovládli Ďáblové z Nového JičínaNJI - VAL 6:4, 10.kolo | Richard MüllerTohle se Bobrům vůbec nepovedlo! Valaši se chtěli pokusit o reparát předešlých domácích neúspěchů, jenže domácí Nový Jičín jim nic nedovolil. Ještě do poloviny utkání panoval zásluhou Martiníka nerozhodný stav, ovšem pak spustili Ďáblové gólovou lavinu a odskočili na čtyřbrankový rozdíl. Ani dva rychlé góly Jakuba Pořického v závěru klání nepomohly a domácí si v poměru 6:4 uhlídali tři body.
10.10.Bobři si vyráží spravit chuť do Nového JičínaNJI - VAL 6:4, 10.kolo | Daniel GargulákValašské Meziříčí má za sebou čtyři domácí utkání, ve kterých nedokázalo vytěžit jediný bod. O to víc se Bobři budou snažit získat body do tabulky na půdě Ďáblů z Nového Jičína. Ti od posledního utkání s Bobry dokázali vyhrát hned čtyři z pěti utkání a mimo jiné změnili klubové logo.
9.10.Mladí Bobři vykradli Lapačp.š.Výsledky zápasů mládeže HC Bobři Valašské Meziříčí - 40. týden
8.10.Videorozhovor: Petr Dvořák a jeho hodnocení dosavadních výkonůRichard MüllerSedm odehraných utkání a předposlední příčka v tabulce. Začátek ligy Valachům nevychází podle představ a výsledky mrzí i manažera Petra Dvořáka, obzvlášť poté, co Bobři doma podlehli favoritům, které herně převyšovali. Jak sám Dvořák na kameru potvrdil, vedení hráčům a realizačnímu týmu věří a udělá maximum pro zlepšení výsledků.
4.10.Bobři i přes dramatickou koncovku padli s OpavouVAL - OPA 4:5, 8.kolo | Daniel GargulákBobři sehráli poslední ze čtyř po sobě jdoucích domácích utkáních s Opavou. V závěru dokázali utkání dokonale zdramatizovat, když stáhli čtyřbrankové vedení Opavy na jediný gól. Poslední zásah, díky kterému by alespoň vyrovnali stav utkání však nepřišel, a tak si i Opava odváží z Bobří hráze všechny body.
2.10.Odvety startují! Bobři budou čelit poslední OpavěVAL - OPA 4:5, 8.kolo | Richard MüllerVe třech domácích zápasech proti třem nejlepším týmům skupiny Bobři neuhráli ani bod. Teď ale přichází soupeř z opačného pólu tabulky, kterého už Bobři dokázali venku v prvním kole porazit. Před týdenní pauzou narazí Valaši na Slezan Opava, čímž zároveň zahájí letošní odvetné zápasy.
30.9.Bobří hráz opět dobyta. Všechny body si tentokrát odvážejí DrtičiVAL - HOD 1:3, 7.kolo | Daniel GargulákAni třetí z maratonu čtyř domácích zápasů se Valašskému Meziříčí nepodařilo dovést do úspěšného konce. Drtiči z Hodonína v bojovném utkání projevili větší vůli po vítězství a odvážejí si Valašska výhru za tři body. Bobři tak zůstávají v tabulce druhé ligy - skupiny Východ s šesti body po sedmi odehraných kolech.
28.9.V sobotu doma proti HodonínuVAL - HOD 1:3, 7.kolo | Richard MüllerBobři v sobotu završí obávanou sérii tří domácích zápasů proti ambiciózním celkům, které vyhlásily útok na postup do WSM ligy. Právě třetím sokem Valachů bude jihomoravský Hodonín, v jehož kádru nechybí obránce Zbyněk Žabčík s forvardem Michalem Hlaváčem. Oba mladíci loni bojovali ve starých dresech Bobrů.
26.9.Bobři zasypali Šumperk střelami, avšak prohra je neminulaVAL - SUM 2:5, 6.kolo | Daniel Gargulák, Richard MüllerDruhý domácí zápas v řadě a opět prohra. Ještě deset minut před koncem to vypadalo, že domácí stáhnou jednobrankový náskok, jenže pak se Šumperk probral a i přesto, že nebyl ani zdaleka tak střelecky aktivní, odskočil na rozdíl tří gólu, z čehož Bobři nenašli cestu ven. Meziříčští se snažili, ale ani Matějkova trefa v závěru už k bodovému zisku nepomohla a Šumperk si odvezl domů výhru 5:2.
25.9.Drak letí na Bobří hráz. Udrží Valmez doma tři body?VAL - SUM 2:5, 6.kolo | Daniel GargulákLoni spolu sehráli nad očekávání vyrovnanou čtvrtfinálovou bitvu, ze které odešli šťastnější Draci ze Šumperka. V úterý je čeká první společná bitva v nové sezóně. Bobry čeká druhý ze čtyř po sobě jdoucích zápasů doma, ze kterých budou chtít vytěžit maximum bodů. Draci po úvodních dvou prohrách nabrali na obrátkách a vyhráli v Hodoníně 3:0 a v Opavě 6:1. Utkání se odehraje netradičně v úterý 26. září v 18:00 na Bobří hrázi.
24.9.Předvedli jsme bojovný výkon a zasloužili si i vyhrát, mrzí Martina KývaluDaniel GargulákProti Porubě vedli na začátku druhé třetiny o dva góly. Přesto nakonec padli a ze zápasu odešli bez jediného bodu. Martin Kývala, střelec první branky, přesto našel velké množství pozitivních ukazatelů utkání s Porubou a věří, že současný tým Valašského Meziříčí má na to vyhrávat proti všem soupeřům ve druhé lize.
23.9.Bobři přišli s Porubou o vedení a poprvé nebodujíVAL - POR 4:6, 5.kolo | Richard MüllerPolovina utkání na výbornou. Valašské Meziříčí vedlo nad největším favoritem ligy dokonce o dvě branky. Pak ale přišla chladná sprcha. Bývalý Bobr Josef Fojtík načal obrat pro Porubu a v poslední dvacetiminutovce vedli Ostravané dokonce o tři branky. Na konečných 4:6 korigoval v poslední minutě během přesilovky Pořický.
21.9.Bobři si v sobotu počkají na favorita ligyVAL - POR 4:6, 5.kolo | Richard MüllerVe druhém domácím zápase čeká Bobry, dle některých odhadů adept na nejvyšší pozice, ostravská Poruba. Proti týmu, ve kterém figuruje i loňský snajpr Valmezu Josef Fojtík, půjdou Valaši z druhé pozice v tabulce. Pro svěřence koučů Weintritta a Čechmánka to bude první soupeř s profesionálním mužstvem, což znamená, že diváci budou v sobotu 23. 9. svědky kvalitní prověrky. Duel začíná na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí od 17:00. Vaše podpora bude důležitá!
20.9.Z Kopřivnice jen s jedním bodemKOP - VAL 4:3, 4.kolo | Richard MüllerTřetí zápas odehráli Bobři na nepříliš oblíbené půdě Kopřivnice. Bezbrankový stav přerušila v polovině utkání pětigólová přestřelka, ze které vzešli Bobři s těsným náskokem. O vedení ale ve třetí třetině přišli a po remíze 3:3 následovalo prodloužení. To se Valachům nepovedlo a druhý bod si nenechali domácí hráči vzít.
19.9.Bobři hostili akci Pojď hrát hokej!RedakceV pondělí 18. září od 16:00 hod. hostil valašskomeziříčský hokejový stánek akci pořádanou klubem HC Bobři Valašské Meziříčí a Českým svazem ledního hokeje s názvem Pojď hrát hokej. V rámci této akce si na zimní stadion našlo cestu 36 dětí, které s sebou měly doprovody ze strany rodičů či rodinných příslušníků
19.9.Bobři po dvou úvodních výhrách míří do města TatryKOP - VAL 4:3, 4.kolo | Daniel GargulákDvě utkání, dvě výhry. Úvod sezóny zachytilo Valašské Meziříčí skvěle. Ve středu zajíždí do nedaleké Kopřivnice, kde bude bojovat o prodloužení vítězné série. Kopřivnice, stejně jako Valašské Meziříčí, představila před sezónou zbrusu nové dresy. Kdo z tohoto souboje vyjde jako vítěz? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči a povzbudit naše kluky do nedaleké Kopřivnice v boji o důležité body!
17.9.Jakub Pořický: "Všichni kluci to dnes odbojovali na sto procent"Daniel GargulákV dresu Bobrů vlétl po tvrdém letním drilu do své třetí sezóny na Bobří hrázi. V první formaci s Petrem Dvořákem a Davidem Vítkem měli největší podíl na prvním domácím vítězství v nové sezóně proti Novému Jičínu a pokřtili tak úspěšně nové dresy. I on by měl být v nové sezóně jedním z hlavních tahounů útoku Valašského Meziříčí, což dokázal také svým čtyřbodovým ziskem v utkání s Novým Jičínem.
16.9.Povedená domácí premiéra a druhá výhra v řadě!VAL - NJI 6:3, 3.kolo | Richard MüllerBobři pokračují v ofenzivním řádění a vyhrávají i druhé utkání v řadě. V nových dresech a před zaplněným hledištěm přehráli sousední Nový Jičín a po týdenní pauze se mohou opět radovat z vítězství, o které se lví měrou zasloužila Dvořákova první formace, jež stála u čtyř branek. Její samotný lídr Petr Dvořák, stejně jako minule, drží průměr čtyř bodů na zápas.
14.9.První domácí představení v nových dresech už v sobotu proti Novému JičínuVAL - NJI 6:3, 3.kolo | Richard MüllerKonečně. Bobři se ukážou v této sezóně poprvé na domácím ledě. Bylo to dlouhé čekání? Pro fanoušky možná ano, ale od vedení až po hráče makali během zápasového půstu všichni naplno. Výsledkem pak mohou být třeba nové dresy modrobílých, se kterými si budou Bobři rvát o nejlepší příčky v ročníku 17/18. Nejen nový oděv Valachů uvidíte v sobotu 16. 9. od 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Přijďte všichni a vleťme do sezóny, jak se sluší a patří. Kluci potřebují každého fanouška na tribuně.
9.9.Vítězný vstup do sezony režíroval hattrickem DvořákOPA - VAL 3:4, 1.kolo | Richard MüllerPrvní zápas mají Bobři úspěšně za sebou. Z Opavy odvážejí po prodloužení dva body, o které se velkou měrou zasloužil tříbrankovým představením Petr Dvořák. Valmez si po celou dobu vytvářel střeleckou převahu, ovšem pokaždé musel dohánět těsný náskok Slezanů. Po remíze 3:3 zařídil druhý bod v přesilovce Michal Hryciow.
8.9.Ostrý start sezóny je tady! Bobři zajíždějí do OpavyOPA - VAL 3:4, 1.kolo | Daniel GargulákLetní přestávka uběhla jako voda. Valašské Meziříčí má za sebou tvrdý letní dril, několik přípravných zápasů a hráče plné odhodlání bojovat v další sezóně. Úvodní kolo přisoudilo Bobrům výjezd do Opavy, kde budou hrát o první letošní body. Utkání startuje netradičně již v 15 hodin na Zimním stadionu města Opavy.
7.9.HC Bobři Valašské Meziříčí vás zve na Týden hokejeRedakcePřijďte v pondělí 18. září v 16:00 hod. na Zimní stadion ve Valašském Meziříčí na akci Týden hokeje!