V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci Bobrů se představili na ledě Warrioru Brno B, kde vybojovali bod brankou minutu před koncem utkání. Mohli ale mít body dva, jenže vlastními chybami se o něj připravili.
Dorost, 19. kolo, neděle 20.1.2013
Warrior Brno
6:6
(1:3, 2:2, 3:1)
Branky a nahrávky Bobrů: 3 Ondryáš (Pernický, Andris), 4 Mžik (Habartík), 10 Ondryáš (Andris), 36 Andris (Ondryáš), 40 Andris, 59 Humplík (Jochymek)
Valašské Meziříčí: Herman, Pokorný – Bártek, Blaha, Drda, Habartík, Humplík, Jochymek, Mžik, Ondryáš, Parma, Pernický, Andris, Brodek, Kubenka, Kuchařík, Vanduch.

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí)
Do zápasu naši hráči vlítli ve velkém stylu. Docela rychle jsme vedli 3:0 a ovládali hru. Jenomže po obdržené brance se najednou projevila naše velká slabost. Hráči dají hlavu dolů a kupí chybu na chybu. Na 5 gólů ze 6-ti to byl z naší strany čistý námaz. Kdyby to byl jen dnešní zápas, tak přivřu oči, ale takhle to hrajeme celou sezónu! Naštěstí nám tam spadla branka minutu před koncem, takže bereme bod. Z mého pohledu je to však málo - měli jsme mít body dva!!!