Prostějovští Jestřábi míří na Valašsko

Od posledního vzájemného souboje s Jestřáby Prostějov neutekl ani týden a už tu máme odvetu, která se odehraje v sobotu 17.1. na ledě Valašského Meziříčí. Bobři na zápas, který se odehrál minulou neděli v Prostějově, nevzpomínají zrovna v dobrém. Jestřábi vletěli do hry s velkou vervou a již po první třetině vedli 3:0. Ačkoliv hráči Valašského Meziříčí v dalších dvou třetinách náskok snižovali, zápas skončil výhrou 5:4 pro domácí.

V utkání se blýskli hráči Prostějova – Novák a Raymond. Prvně jmenovaný jako první propálil Krumpochovu bránu a později si připsal další dvě asistence. Nováček Jestřábů, kanaďan Samuel Raymond, se divákům odvděčil, když vstřelil důležitý gól a vrátil tak domácím dvoubrankové vedení. Proti Prostějovu se nejvíce dařilo Krislovi se Sochorkem.

Jestřábi v prvním nadstavbovém zápase podlehli třetí Orlové 3:5. Valašské Meziříčí sehrálo utkání s posledním Velkým Meziříčím, které hraje o záchranu a po vyrovnaném utkání vyhrálo mužstvo Velkého Meziříčí až na samostatné nájezdy 2:1.

Bobři si tak budou chtít zpravit po nevyvedených posledních dvou kolech chuť a na domácím ledě vyhrát. Naopak Jestřábům se minulý týden povedlo nečekaně vyhrát a zařadilo se mezi pět mužstev (Hodonín, Technika Brno, Opava, Přerov), které dokázali Valachy porazit v normální hrací době. Přesto si meziříčští drží na domácím ledě svou neporazitelnost, kterou jim doposud přerušil pouze Nový Jičín, který vyhrál na samostatné nájezdy.

Zápas se odehraje ve Valašském Meziříčí v sobotu 17.1. v 17:00.

Sestava v minulém zápase:

HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch - Zientek, Zrník, Krisl, Starůstka, O.Dvořák, Blažek - Matějný, Dvořák P., Tatarčík - Kratěna, Sochorek, Šebesta - Glas, Martiník, Varga D. - Varga M., Vaněček, Dědek

Prostějov: Hrazdíra (Tuček) - Doseděl, Kolibár, Buček, Staněk, Giba - Hlouch, Rak, Dostál, Holuša, Novák, Raymond, Sedlář, Cik, Skokan, Berčák, Plzák