Do Žďáru vyjímečně v úterý

Po třech prohraných zápasech zajíždějí hokejsté Valašského Meziříčí již dnes do Žďáru nad Sázavou. Žďár je prozatím na 12. místě tabulky. Budou Bobři držet krok se Šumperkem a stále bojovat o první místo?

Celek Žďáru, který je nováčkem druhé ligy skupiny východ, vstoupil do soutěže celkem překvapivě, když vyhrál pět zápasů po sobě. Dnes již tomu tak není. Nacházejí se na 12. místě tabulky, a tak stále mají možnost si zahrát předkolo playoff popřípadně i samotné play off.

Bobři se se svými 66 body nachází na 2. místě tabulky těsně za Šumperkem, který má taktéž 66 bodů, a tak před Bobrama vedou pouze o scóre. V minulých zápasech porazili Bobři na domácím ledě ohnivý Žďár 12:3, a to i bez Pavla Šebesty, který byl na hostování v Ostravě. Ve druhé půli základní části, kdy se Valašské Meziříčí představilo tentokrát na ledě ve městě u Sázavy, už to tak jasné nebylo. Bobři prohrávali po třech třetinách 3:1. Nakonec neuvěřitelným finišem, kdy doslova Bobři zahasili plamenné Ž, vsítili během jedné minuty tři góly a vyhráli tak 3:6.

Romanu Sedlákovi bude chybět zkušený Luďěk Růčka, který má problémy s kolenem. Napraví hokejisté Valašského Meziříčí tři prohrané zápasy a budou stále držet krok s první příčkou? Zápas začína dnes v 18:00 na stadionu ve Žďáru na Sázavou.

Valašské Meziříčí Krumpoch - Zientek, Zrník, Martiník, P. Dvořák, D. Varga, Starůstka, Kratěna, Krisl, Sochorek, Šebesta, O. Dvořák, Blažek, Tatarčík, Glas, Vaněček Dědek, Matějný.

Žďár nad Sázavou: Vajner - Koželuh, Pleva, R. Sobotka, Fibikar, Moščic, Dítě, Fila, Štěpánek, Mühlfait, Burian, Havelka, Plachý, Kaut, M. Sobotka, Vránek