V neděli v 10,15 hodin začal dvojzápas mezi žáky HC Bobři Valašské Meziříčí a HC Brumov-Bylnice. Starší žáci po brankostroji mladších získali také tři body, především díky velkému dni Jiřího Brodka.
Krajská liga starších žáků, 10. kolo, sobota 16.11.2013
Brumov
4:1
(2:1, 2:0, 0:0)
Střelci: Brodek 4x Sestava domácích: Postava - Adámek, Andris, Brodek, Kelnar, Hrabovský, Mikulenka, Pernický, Siner, Stodůlka, Sviták

V zápase starších určitě nikdo z přítomných stejnou brankovou nadílku nečekal, což průběh utkání také potvrdil. Nicméně, domácí začali velmi dobře. Ve 3. minutě po parádní individuální akci otevřel dnes svůj soukromý účet Jirka Brodek - 1:0. V dalším průběhu třetiny Bobříci stupňovali tempo i tlak na branku, což se jim díky Brodkovi podařilo v 11. minutě opět zúročit - 2:0. Hosté ale po tečované střele 16 sekund před sirénou snížili a zápas zdramatizovali - 1:2.

V druhé části malí Meziříčané nenechali nic náhodě a mnohem častěji byli na puku i v útočné třetině. A byli za to odměněni. Kdo jiný, než Jiří Brodek, přidal během dvou minut dva přesné zásahy a definitivně hosty zlomil - 4:1. Do konce třetiny už bylo na ledě jen jedno mužstvo a do kabin malí hokejisté odcházeli se zcela jinými pocity.

V poslední části se hrál relativně bezstarostný hokej, protože šance střídala šanci. Domácí jich měli více, soupeř však často i po chybách obránců, zaměstnával dnes další velkou postavu utkání - gólmana Bobrů Michala Postavu. Ten, jako už mnohokrát předtím potvrdil, že v něm roste veliký talent a za svá záda do konce utkání žádný puk nepustil.