Dorost porazil Brumov-Bylnici

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorostenci se v rámci 8. kola utkali na soupeřově ledu s HC Brumov - Bylnice. Ačkoli se soupeř pohybuje v druhé polovině tabulky a papírově byli favorité Bobři, tak začátek utkání tomu vůbec nenasvědčoval.

Dorostenci se v rámci 8. kola utkali na soupeřově ledu s HC Brumov - Bylnice. Ačkoli se soupeř pohybuje v druhé polovině tabulky a papírově byli favorité Bobři, tak začátek utkání tomu vůbec nenasvědčoval. Nevýrazná první třetina byla úspěšnější pro houževnaté domácí družstvo, které bylo výrazně podporováno zahraničními hráči (podle barvy výstroje zřejmě z nedalekého Trenčína), které od 16 minuty vedlo 1:0. Pak došlo ke zlepšení hry Bobrů. Začali se na ledě více prosazovat, ale chyběl důraz v koncovce. Přesto, že jsme domácí zamkli několikrát v mnohaminutovém náporu v obrané třetině a bušili na bránu Brumova, tak jsme nedovedli tuto převahu přetavit do gólu. Dvěma rychlými góly (s odstupem 30-ti sekund) se nakonec ve 39 minutě podařilo Bobrům otočili výsledek utkání a do šaten jsme odcházeli za stavu 1:2. V poslední třetině jsme již moc neriskovali a těžili z nepřesné hry soupeře, kteří se dostali pod tlak a museli otevřít hru. Dvoubrankový náskok ze 46 minuty se podařilo soupeři opět snížit až v 56 minutě, ale v náporu zůstali také Bobři. Těm se podařilo v poslední minutě upravit skóre na výsledných 2:4 a odvést si tak ze soupeřova ledu zasloužené 2 body. Tímto vítězstvím se opět dorostenci Bobrů vyšvihli do čela tabulky, kde je se stejným počtem bodů (ale s horším skóre) následuje HK Bulldogs Nové Mesto nad Váhom. Utkání s tímto soupeřem je plánováno mimořádně již tuto středu 20.11.2013 od 16:30 na domácím ledě. Vzhledem k tomu, že se jedná o zápas mezi prvními dvěma celky v tabulce, tak se může jednat o divácky velmi atraktivní utkání. Proto zveme všechny fanoušky na toto odpolední utkání a věříme, že příjdete podpořit svými hlasivkami naše dorostence. Určitě si vaši podporu zaslouží.

HC Brumov - Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)

Branky a asistence Bobrů: 39´ Grygařík Petr ( - ), 39´ Hurta Vladimír (Sušeň Dominik), 46´ Škrhla Michal ( - ), 60´ Grygařík Petr (Jochymek Dominik).

Sestava Bobrů: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Bártek Michal, Beránek Michal, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.