V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Soupeř sice okupuje spodní místa tabulky, ale to neznamená, že se jedná o soupeře, který by byl až tak úplně neškodný. Po horším výkonu dorostenců v Uherském Brodě bylo potřeba se zvednout a ukázat, že se jednalo o krátkodobé zaváhání.
Krajská liga dorostu, 19. kolo, neděle 9.2.2014
Technika Brno
7:4
(4:1, 3:2, 0:1)
Branky a nahrávky Bobrů: 5´- Kuchařík Šimon (Blaha David), 9´- Blaha David (Grygařík Petr), 11´ - Kuchařík Šimon (Blaha David), 12´ - Blaha David (Grygařík Petr, Bártek Michal), 37´ - Grygařík Petr (Kuchařík Šimon), 38´ - Kuchařík Šimon (Blaha David), 40´ - Blaha David (Kuchařík Šimon).
Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Andris Tomáš, Bártek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Brodek Jiří, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Trenér nabádal svoje svěřence k lepšímu výkonu a pochopitelně očekával vítězství. Kluci pochopili vážnost situace a hned na svého soupeře vlítli. Počáteční tlak stále stoupal, ale kvůli nedůrazné koncovce se nedařilo otevřít skóre. Naopak soupeř využil drobného zaváhání v obraně a v čase 4:05 se ujal vedení. To zapůsobilo na kluky jako červený hadr na býka a rozpoutalo se nemilosrdné obléhání soupeřova brány. Vyrovnat se podařilo hned za 11 sekund a protože tlak nepolevoval, tak se podařilo jednoduchou a velice efektivní hrou zvýšit náskok do konce třetiny na 4:1.

Druhá třetina byla poznamenaná častým (a mnohdy zbytečným) vyloučením domácích hráčů. I přesto se podařilo klukům vyjít z této třetiny jako vítězové v poměru 3:2.

Poslední třetina už změnu nepřinesla a protože se hostům podařilo vstřelit pouze jeden gól, tak mohli domácí Bobři slavit vítězství 7:4.