V úterý 11.11.2014 sehráli mladí Bobři svá utkání na ledě Uherského Hradiště.Mladší žáci si přivezli výhru 5:3,starší berou bod za remízu 5:5.

11.listopad 2014.

Mladší žáci
Uherské Hradiště - HC Bobři 3:5(1:1,1:1,1:3)

Branky BobrůMošnička 3,Kocanda,Adámek M.

Sestava Bobrů:Tuček- Janoštík M., Janoštík L.,Siner R.,Hruška,Hrdý,Kubín,Adámek M.,Šulák,Mucha, Mošnička,Pernický P.,Převor,Zedek.

Trenér J.Pokorný:´Dá se říci,že jsme soupeře jasně přehrávali,ale opět a zase - ACH TA KONCOVKA -.Nedáváme góly z jasných pozic a tím si vše komplikujeme.Musíme na tom zas a znova pracovat.´

Starší žáci
Uherské Hradiště - HC Bobři 5:5(1:0,4:2,0:3)

Branky Bobrů:Pernický V. 2,Calaba,Hrabovský,Adámek L.

Sestava Bobrů Janek-Smejkal,Pernický V.,Vávra,Adámek L.,Siner E.,Calaba,Hrabovský,Veselá, Frieb,Polášek,Sviták.

Trenér J.Pokorný:´Domácí byli po dvě třetiny lepším týmem a my jsme jim svými chybami pomáhali ke gólům.Ovšem do poslední třetiny dali kluci do hry srdíčko a dokázali ztracený zápas zremizovat.Ke konci jsme sahali po dvou bodech,ale vzhledem k průběhu zápasu jsme rádi i za ten jeden.Kluky je potřeba pochválit.Takhle je znám a budu rád,když zabojují i příště.Ale hned od začátku.´