V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Těžko se hodnotí v emocích utkání... Kór v zápase, které bylo pro Bobry velice důležité a defacto o "šest bodů". Jejich prohra - vysoká prohra, je upoutala na samé dno druholigové tabulky. Masochisticky řečeno tam, kde byla jejich pozice poslední dvě sezóny. Bobři však před utkáním s Karvinou vyměnili trenéra, tato změna měla vést k novému impulsu pro mužstvo. Impuls však nepřišel vůbec žádný. Bobři v utkání prohrávali už šestibrankovým rozdílem. V posledních minutách dokázali snížit zásluhou Matušenka a Sprušila. Hrát posledních pět minut utkání však na body nikdy nestačí a stačit nebude ani v extralize, ani v kraji. Bobři jsou touto prohrou poslední a pozice s Karvinou si v tabulce proměňují. Karviná tímto vítězstvím získává taktéž 14 bodů, nicméně s lepším skórem a celých 43% ze všech získaných bodů vytěžila právě proti Bobrům. Je na čase, aby hráči začali opět bojovat a hrát srdcem! Při tomto atributu žádného fanouška prohra mrzet nebude, ale nesmí se zapomenout na hlavní: letos žádná další šance se udržet v soutěži zvané baráž se nekoná...
2. liga - skupina Východ 2014/2015, 21. kolo, sobota 29.11.2014
SK Karviná
6:2
(1:0, 1:0, 4:2)
Branky a nahrávky: 3. Luka (Martin Kasperlík), 33. Luka (Deutsch), 42. Juhász (Haas), 47. Malík (Luka), 49. Haas (Hoďa), 54. Luka (Kasperlík, Deutsch) – 56. Matušenko (Valentík), 60. Sprušil (Martiník, Varga) Rozhodčí: Zbyněk Kubičík – Tomáš Goňa, Zbyněk Novák Diváci: 120 Průběh utkání: 6:0, 6:2
SK Karviná: Tomšu (Vrba) – Milch, Graca, Hoďa, Vydra, Jaroch, Čintala, Deutsch, Malík, Foltyn, Opravil, Dýrr, Haas, Chomič, Kasperlík Ondřej, Kasperlík Martin, Zakuťanský, Juhász, Luka "C"
Valašské Meziříčí: Smolka (Svoboda) – Gulda, Šimek, Matušenko, Valentík, Baroš, Kuchta, Kundrátek, Martiník, Gulda, Slovák, Sprušil, Škumát, Varga David, Varga Martin, Matějek