V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Nedáš - dostaneš. Takto by se dalo parafrázovat utkání mezi Technikou Brno a hostujícími Bobry z Valašského Meziříčí. Především ve druhé a třetí třetině si vytvořili Valaši vyložené šance ke skórování, když několikrát byli sami před brankářem Novákem, ovšem bez brankového efektu. Na druhé straně však domácí dokázali své šance využít. Smutnější je ztráta bodů z minulého utkání o ten fakt, že Karviná dnešní utkání vyhrála a dotáhla se na rozdíl jednoho budou právě na Valmez. Středeční domácí utkání tak slibuje velkou podívanou, kdy Bobři budou hrát s hornickým celkem o "šest bodů".
2. liga - skupina Východ 2014/2015, 31. kolo, sobota 10.1.2015
Technika Brno
4:0
(0:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky:25. Bustin (Benýšek, Havíř), 27. Brzobohatý (Bustin), 42. Brzobohatý (Benýšek, Bustin), 51. Crhák Rozhodčí: Volf – Chocholouš, Otáhal Vyloučení: 4:5 Využití:2:0 Průběh utkání: 4:0
Technika Brno: Novák (Chvátal) – Habrovec (C), Vrba, Koukal, Odehnal L., Maršálek, Havíř, Kolář – Jurča, Látal, Crhák, Odehnal V., Brzobohatý, Benýšek, Bustin, Stehlík, Zábranský.
Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Gulda, Finkes, Valentík, Šimek, Kovář, Kaluža – Cink, Baroš, Kuchta, Varga M., Sprušil, Martiník (C), Studený, Tejkl, Škumát, Varga D., Slovák.

Petr Tejkl (trenér Valašského Meziříčí):“Takže já si myslím, že výsledek je pro nás krutý. Bylo to vyrovnané utkání s kvalitním soupeřem. Po první bezbrankové třetině jsme pustili soupeře po individuálních chybách do dvoubrankového vedení. Přestože jsme inkasovali i na začátku třetí třetiny, měli jsme dost svých šancí k překonání soupeřova brankáře. Byli jsme však v takové střelecké křeči, že jsme nepromněnili ani vyložené gólovky a když nedáme gól, tak nemůžeme vyhrát.“