V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí v Porubě odehráli špatný zápas. Zatímco na domácím hřišti dokázali svého soupeře z Poruby dvakrát v letošní sezóně porazit, na hřišti soupeře dvakrát vysoko prohráli. Výsledek je sice krutý, nicméně porážky nejbližších konkurentů v tabulce znamenají, že se v tabulce na těchto postech změny neudály. Sobotní zápas proti Hodonínu tak musí Bobři sehrát mnohem zodpovědněji.
2. liga - skupina Východ 2014/2015, 34. kolo, středa 21.1.2015
Poruba
8:1
(2:0, 3:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 9. Zachar (Schwarz), 12. Peslar (Slavík, Kilnar), 22. Kilnar (Zachar, Peslar), 30. Hulva, 33. Krayzel (TS), 48. Demel (Schwarz), 56. Buček (Schwarz), 60. Demel (Hulva) – 34. Sprušil (D.Varga). Rozhodčí: Fiala – Ganger, Konvička Vyloučení: 6:5, navíc Slavík 10 min. OT + OK (POR). Využití: 3:0 V oslabení: 1:0Diváci: 592 Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1.
Poruba: Tihlář – Peslar, Vajda, Baca, Slavík, Javín, Buček, Demel – Schwarz, Červenka, Krayzel, Seidler, Hulva, Zachar, Brnčál, Vrána, Vaněk, Kilnar
Valašské Meziříčí: Svoboda (od 33. Smolka) – Gulda, Řezáč, Valentík, Kovář, Kaluža, Kolibár, Jedlička – Varga M., Cink, Baroš, Kuchta, Sprušil, Martiník, Studený, Matušenko, Škumát, Varga D., Slovák, Kysučan

Tomáš Sršeň (HC RT TORAX Poruba):
Valmez přijel s úplně jiným mužstvem, na soupisce bylo mnoho nových hráčů než na začátku sezóny. Řekli jsme si, že budeme hrát zodpovědně a trpělivě, což se nám v první třetině povedlo a vytvořili jsme si i dvoubrankového vedení. Pak jsme utkání měli pod kontrolou. Dnes bych chtěl konečně kluky pochválit za zodpovědnou hru v obranné třetině a již v rozhodnutém utkání i za dobře sehrané oslabení ve třech.

Petr Tejkl (HC Bobři Valašské Meziříčí):
V první třetině, přestože jsme měli více střeleckých příležitostí, jsme soupeři darovali dva góly a v druhé třetině se nic z naší strany nezlepšilo. Svými chybami jsme nechali Porubu třikrát skórovat a sami jsme se potopili. Dnes se nám utkání vůbec nepovedlo, ale věřím, že se nám podaří hodit jej rychle za hlavu a navázat na zápasy, co jsme odehráli před tím, jak herně tak výsledkově. Porubě blahopřeji k dobrému výkonu a k výhře.