V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes odehráli velmi dobré utkání. Hlavně první třetinu mohli diváci sledovat neskutečný hokej plný branek a skvělých momentů. Nakonec utkání dospělo až do nájezdů, kde se jako jediný trefil Antonín Sprušil, který tak vystřelil Bobrům druhý bod.
2. liga - skupina Východ 2014/2015, 37. kolo, sobota 31.1.2015
Frýdek-Místek
4:3sn
(3:2, 0:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Studený (Kysučan, Kaluža), 19. Studený (Kaluža), 20. Gulda (D.Varga), rozh. náj. Sprušil – 18. Zedník (Sršeň, Prokop), 20. Sršeň (Ivan), 43. Lipina (Samiec, Matějek).
Valašské Meziříčí:  Svoboda (Smolka) – Gulda, Finkes, Valentík, Adamík, Kovář, Kaluža, Jedlička – Kysučan, Kuchta, Cink, Spuršil, Martiník, Studený, Kundrátek, Baroš, D.Varga, Slovák, Matušenko, Mar.Varga
Frýdek-Místek: Kubáň (R.Svoboda) – Samiec, Teper, Krutil, Černín, Jonáš, Hurtík, Podešva, Prokop – Matějek, Ivan, Zedník, Stránský, Mamula, Lipina, Sluštík, Vacula, Mach, Slovák, Sršeň

Začátek utkání probíhal opatrně. Oba týmy věděly, že jde o hodně a vyčkávaly na chyby soupeře. Prvních deset minut se nic zajímavého nedělo, no co přišlo v druhé desetiminutovce, to byla smršť. V 15. minutě se dostali domácí do vedení. Po střele Kysučana, kterou Kubáň vyrazil do strany, se k puku dostal Václav Studený, který uklidil puk do odkryté brány. Hosté brzy snížili. V 18. minutě se totiž trefil Pavel Zedník - 1:1. Hrál se ten pravý hokej. Bobři totiž ani né za minutu šli opět do vedení. Znovu to byl Václav Studený, který se nerozpakoval a krásnou střelou překonal Kubáně - 2:1. Vedení Bobrů ale opět netrvalo moc dlouho. Do úniku se totiž dostal Tomáš Sršeň, který obešel posledního obránce a zavěsil beckhandem pod horní tyč - 2:2. Za dvacet sekund šli Bobři opět do vedení, šílenství pokračovalo. Po přihrávce Davida Vargy se zapsal na listinu střelců Petr Gulda - 3:2. To bylo z první třetiny vše.

Druhá třetina začala šancí hostů. Hosté krásně domácí obranu rozťukali, prázdnou bránu ale netrefili. Pak se hrál vyrovnaný hokej z obou stran. Ve 34. minutě skvěle domácí brankář Svoboda zabránil góly, když se k zakončení dostával Sršeň. V 37. minutě si málem vstřelil vlastní branku, naštěstí pro domácí šel puk těsně vedle branky. V druhé třetině tak nepadla branka a stav byl stále 3:2 pro Bobry.

V úvodu třetí třetiny se podařilo hostů z Frýdku vyrovnat. Ve 43. minutě zpoza branky nahrál Samiec na úplně volného Petra Lipinu, který střelou mezi betony překonal brankáře Svobodu - 3:3. V 59. minutě domácí zamkli Frýdek v útočném pásmu a vytvořili si řadu nebezpečných příležitostí. Hostující obrana v čele s gólmanem odolala.

V prodloužení byla jen jediná šance. Domácí však branku vstřelit nedokázali, a tak šlo utkání do nájezdů.

V nájezdech jako jediný skóroval dnešní hrdina Antonín Sprušil, který tak Bobrům vystřelil jeden bod navíc.