Poslední březnový víkend se zůčastnili turnaje v Trnavě naši dorostenci. O týden později se se svými vrstevníky utkali hráči naší přípravky v Mariboru ve Slovinsku. Zdejší turnaj byl vypsán pro kategorie do 8 let(U-8) a do 10 let(U-10). Jak si naši mladíci vedli,o tom se dočtete uvnitř článku.

Trnava - Slovensko 27.-29.3.2015
Na víkend 27.-29. března odcestovali naši hokejisté dorostenecké kategorie autobusem CK Valaška na hokejový turnaj do slovenské Trnavy.
Hned v prvním pátečním zápase narazili na silnou extraligovou Žilinu,které po divoké přestřelce podlehli vysoko 4:9.Ve druhém zápase porazili slovenský výběr regionu Stred 4:1 a po prvním dnu tak okupovali čtvrtou příčku.
Druhý den naši zvítězili nad hokejisty z Levíc 5:0 a porazili také HK Krkonoše z Trutnova v poměru 7:4.Po druhém dnu jim tak patřilo prozatímní třetí místo.
V neděli se naši borci střetli v přímém boji o medailová umístění s domácí čerstvě extraligovou Trnavou a vyhráli těsně 4:3. V konečném poředí našim tak patřilo našim hochům 2.místo a stříbrné medaile,jediný bodík za první Žilinou.
6. HK Levice 0

Sestava Bobrů na turnaji:Bartoněk, Oczadly - Brázdil, Denk, Škrhla, Vanduch, Andris, Brodek, Kamas, Křenek, Kubenka, Kuchařík, Pernický, Vavřík, Trenéři: Jaroslav Pokorný a Petr Pernický.

----------------------------------------------------------------------------------

Maribor-Slovinsko 4.-5.4.2015

Velikonoční víkend si jeli užít hokeje naši malí Bobříci v kategoriích do 8 let a do 10 let.V pátek 3.dubna nasedli i se svými rodiči do autobusu CK Valaška a nabrali kurs Maribor. V tomto pěkném podalpském slovinském městě se zúčastnili turnaje s názvem FOX TROPHY. Tento turnaj se odehrál systémem každý s každým ve dvou skupinách,s následným semifinále a finále,vše podle pravidel minihokeje.
V sobotu byla na řadě nejdříve kategorie U-8.V ní naši borci kromě jedné remízy všechna ostatní utkání vyhráli,obsadili 1.místo ve své skupině a bylo jasné,že si to v neděli rozdají o medaile.Následovala kategorie U-10.Zde naši hráči opět vyhráli své zápasy,jen na italskou Aostu byli krátcí a podlehli jí 2:4.Obsadili tak ve své skupině místo druhé,též zaručující následné boje o medaile.
V neděli následovaly zápasy o umístění. Mladší hoši (U-8) se v semifinále utkali se slovinskou HK Slavija,zvítězili 2:1 a probojovali se do finále proti maďarskému týmu Újpest Budapešť. Po napínavém boji nakonec haši hoši vyhráli a celkově ve své kategorii celý turnaj vyhráli.
Starší kluci(U-10)odehráli své semifinále proti pozdějším vítězům,slovenskému družstvu od Bratislavy HO Hamuliakovo,v poměru 1:2. V zápase o 3.místo pak prohráli až na samostatné nájezdy s maďarskými Újpest Budapešť po remíze 1:1.Obsadili tak celkově čtvrté místo a brali nepopulární bramborovou(ve skutečnosti ale samozřejmě dostali pamětní medaile za umístění.Oběma kategoriím samozřejmě gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci našeho města a hokejového klubu HC Bobři.

U-8: HC Bobři-Jesenice 4:1
HC Bobři-Olimpija Lublaň 2:1
HC Bobři-Partizan Bělehrad 0:0
HC Bobři-Charkov 5:1
HC Bobři-Maribor 6:0
SF HC Bobři-Slavija 2:1
Finále HC Bobři- ˇUjpest Budapešť 2:1

U-10: HC Bobři-Jesenice 3:0