Bobři se představí v Hodoníně

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V 18. kole se mužstvo Bobrů podívá do Hodonína. V cestě za body jim bude stát celek Drtičů, kteří na domácím ledě nedají nikomu nic zadarmo. V prvním vzájemném utkání na půdě Bobrů vyhráli hodonínští Drtiči 7:0, což vedlo i ke změně na trenérské pozici. Utkání se odehraje ve středu 11.11.2015 na stadionu Václava Nedomanského s kapacitou 3500 diváků. Začátek duelu je naplánován na 18:00.

Bobři v podledních dvou utkáních moc nezářili. Další výprask, který mohli schytat, naštětstí mužstvo nedovolilo a utkání proti Opavě dokázali ještě hodně zdramatizovat. Přesto to na body nestačilo. Rozhodně ale byla třetí třetina důkaz toho, že to herně jde. Dobrou práci odvádí formace David Varga - Ondřej Martiník - Jan Podešva, která stojí u většiny gólů. Nyní se musí mužstvo semknout a připravit na dva těžké souboje po sobě proti soupěři z čela tabulky.

SHK Hodnín nedávno ukončil sérii 5 výher v řadě. Drtiči si v 16. kole vylámali zuby na obraně Kopřivnice a minulé utkání podlehli v prodloužení Břeclavi. Hodonínští ze čtvrtého místa dýchají na záda týmum jako je Vsetín či Poruba. Velkou zásluhu na tom má současný tahoun týmu veterán Zdeněk Jurásek (11+12). Chuť po vítězství nad Valašským Meziříčím potvrdil v rozhovoru útočník Petr Peš (7+7). Na otázku jak vidí utkání proti Bobrům odpověděl, že jiný bodový zisk než ten tříbodový by pro nás bylo zklamáním a ztrátou.

Nominace rozhodčích na tento duel: Honza - Otáhal, Kříž.