V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí ve druhém zápase skupiny B zvítězili na ledě Techniky Brno 3:2. Bobři v utkání dvakrát prohrávali a o jejich vítězství rozhodla až třetí třetina, ve které brankami Přemysla Vašuta a Lukáše Bokroše obrátili nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch, a potvrdili tak zlepšené výkony z posledních zápasů.
2. liga - skupina Východ 2010/2011, 32. kolo, sobota 15.1.2011
Technika Brno
2:3
(1:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 11. Šrámek (Strýček), 36. Odehnal (Benýšek) - 26. R. Bacul (D. Varga, L. Bacul), 47. Vašut (R. Bacul, L. Bacul), 58. Bokroš (Blažek) Průběh utkání:1:0, 1:1, 2:1, 2:3
Technika Brno: Jirkův - Habrovec, Košecký, Babic, Zapletal, Strýček, Žalud - Brzobohatý, Benýšek, Odehnal, Šrámek, Jelínek, Nesrsta, Úlehla, Bělohlávek, Šedý.
Valašské Meziříčí: Krumpoch - L. Bacul, R. Bacul, Balga, Blažek, Bokroš, Dvořák, Martiník, Matušík, Musil, Palík, Růčka, Ma. Varga, D. Varga, Mi. Varga, Vašut.

Zápas začal poněkud rozpačitě. Ani jeden s týmů si nebyl jistý v kramflících, dříve se ovšem oklepal domácí tým Techinky Brno, když v polovině první třetiny se ocitl Šrámek po nahrávce Strýčka zády ke Krumpochovi, a střelou z otočky propadl puk až za brankovou čáru. Hosté byli po tomto gólu ještě více zaskočení, naopak domácí Brno začalo více tlačit na pilu, ke změně skóre ovšem díky skvěle chytajícímu Krumpochovi nedošlo a tak po první třetině ztráceli Bobři na svého soupeře jednu branku.
Do druhé části hry nastoupili Bobři v úplně jiném rozpoložení a už bylo vidět, že ví, co chtějí hrát a taky to bylo vidět. Ne jednou se puk promenádoval po brankové čáře Jirkůovi brány. Ten byl však překonán až v dvacáté šesté minuty, po nádherné akci, na jejímž začátku byl Lukáš Bacul a přes prostředníka Davida Vargu se puk dostal až k Robinu Baculovi, na kterého číhala poloodkrytá brána Jirkůva, a tak tahle střela skončila logicky gólem. Vyrovnané skóre vydrželo přesně deset minut. Benýšek totiž poslal Odehnala do samostatného úniku a ten i s bránícím hráčem za zády dokázal vymést stoletou pavučinu v bráně Bobrů.
Do poslední třetiny najeli Bobři ve velkém stylu! Ovšem v domácí bráně byla osoba se jménem Ondřej Jirkův, který i s nutnou dávkou štěstí působil jako nepropustná zeď. Tu se až v čtyřicáté sedmé minutě podařilo překonat svižnou střelou Přemyslu Vašutovi. Tento výsledek ovšem Bobrům do jejich plánu „playoff“ nestačil a tak 2 minuty před koncem základní hrací doby poodjel Lukáš Bokroš domácí obraně, první střelou mezi nohy sice Jirkůva nepřekvapil, ovšem jeho následné nahození puku před jeho bránu šlo přesně do Jirkůových zad a kotouč se odrazil za brankovou čáru. Na konci zkoušela hrát sice Technika v šesti proti pěti hráčům Valmezu, avšak bezvýsledně, a tak si Bobři odvezli z Brna tři důležité body do bojů o playoff.

Roman Sedlák (Valašské Meziříčí):
Závěr byl poněkud infarktový, ten tým je takový, jaký je. Navíc máme zraněné dva kvalitní hráče Jana Matějného a Ondřeje Tatarčíka a ti nám chybí. Mladí kluci, sice snaha bojovnost, všechno co tam má být tam je, ale zkušenosti, řešení situací dva na jednoho, tři na dva to tam ještě není vidět, je to o zkušenostech, ale tohle vítězství by nám mělo hodně pomoct, dali jsme šťastné góly, samozřejmě jsme také hloupé dostali, ale věřím, že tento zápas by nás mohl hodně nakopnout a věřím, že to playoff ještě stihneme, máme to dobře rozjeté, od Vánoc jsme neprohráli. Semkli jsme se hrajeme to teď více jako parta a ta týmová práce je tam znát, kluky to začalo více bavit a věřím, že to playoff na poslední chvíli stihneme!