Bobři si brousí zuby na Techniku

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Stejně tak, jak Bobři zajížděli v druhém kole skupiny B do Brna, tak teď Brno dojede do Valašského Meziříčí. Technika se nachází na desátém místě tabulky, a i když má teoretickou šanci na playoff, tak je rovna téměř nule. Nicméně pokud mají alespoň Bobři o playoff přemýšlet, tak musí Techniku porazit a stejně tak doufat, že v posledním kole vezme Technika body Opavě.

Valašskému Meziříčí se v této sezóně proti Technice daří, v prvním vzájemném zápase dokázali Bobři vyhrát na ledě Techniky (v Rosicích pozn.aut.) 2:4. Poté Bobři na domácím ledě zvítězili 3:2 po samostatných nájezdech. A v posledním zápase ve skupině B vyhrálo Valašské Meziříčí na ledě Techniky (tentokrát v Brně pozn.aut.) díky gólu Lukáše Bokroše v necelých posledních třech minutách zápasu 2:3.

Bránu Brna střeží na střídačku domácím fanouškům známý Ondřej Jirkův s Josefem Novákem. K oporám zadním řad patří bezesporu Pavel Strýček (4 + 10) a Jan Habrovec (2 + 5). Útočné řady lemuje Vlastimil Odehnal (11 + 3), Zdeněk Mráz (13 + 7) a Karel Benýšek (6 + 11).

V minulém kole Technika Brno, hostila Hodonín. Ačkoliv v tomto zápase vedla 3:1, dokázalo se jí tento náskok doslova prokaučovat a po základní hrací době zápas skončil nakonec remízou 4:4. V prodloužení žádný gól nepadl a rozhodovaly až samostatné nájezdy. V těch byl šťastnějším mužstvem Hodonín, když rozhodující nájezd padl z hole Juráska.

Sestava Brna z minulého kola:
Novák - Habrovec, Košecký, Strýček, Lysoň, Hájek, Úlehla - Mráz, Bělohlávek, Česnek, Brzobohatý, Benýšek, Odehnal, Jelínek, Nesrsta, Šedý, Šrámek

Zápas, ve kterém musí Bobři bezpodmínečně zvítězit, pokud si chtějí ještě živit šanci na playoff začíná ve středu 2. 2. 2011 od 18:00 !!!