Fanzóna » Předseda

Ptejte se předsedy na veškeré dotazy ohledně fungování klubu.

 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
  • Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
  • RSS kanál ptejte se: Předseda

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 14 odpovědí v této kategorii celkem.

Tomáš (Valmez)
12.11.2017, 17:21
 
Na stránce v Soupiskách čislo 5 má Pokorný, Hajda, Dudek, děláte pro ně dresy s vlastními čísly a příjmení na dresu?

Odpověď:
Dobrý den, dresy s jejich čísly neděláme a dělat nebudeme. Všichni tito hráči mají ale své jmenovky
Libor (VM)
10.11.2017, 13:04
 
Pane předsedo chci se zeptat na toto. Bobři hrají od sezóny 2003-2004 druhou ligu. Mnoho let se klub chlubí kolik má dětí v oddílu. Můžete mně říct kolik si klub vychoval hráčů pro mužský tým? Při pohledu na soupisku je jasné že brankáře ani jednoho. Obránce snad dva. Ti ale nejsou žádnými oporami. Útočníky? Pokud se mi nebudete snažit bratry Vargovy tak ani jednoho. Možná Miroslav. Tak kde jsou ty peníze z města? Ty co se dávaly na mládež. Podle mě si klub neumí vychovat vlastní hokejisty. A nebo ani nechce.

Odpověď:
Dobrý den, máte v určitých věcech pravdu, s výchovou mladých hráčů, kteří by se dostali do A mužstva je to složité. Já osobně jsem předsedou klubu od tohoto roku a to co se tady dělo dříve bych nerad komentoval, protože tak jak se tady dříve pracovalo s mládeží nebylo dle mne správné. Rád bych Vám ale vyjmenoval pár hráčů A mužstva, kteří jsou z VM a hrají za nás. Kývala, Baroš, Mikel, Dvořák, Pořický a Vámi zmiňovaní bratři Vargové. Bohužel někteří z těchto hráčů nejsou kmenovými hráči HCVM jelikož byli někdy v minulosti puštěni především na Vsetín a my dnes za ně bohužel musíme platit hostování. Věřte, že i mě se to nelíbí. Co se týká momentálně mladých dorostenců tak je pár jmen, kteří již chodí s muži na tréninky a je otázkou času kdy půjdou i do ostrého zápasu. Bohužel někteří mladí odcházejí z různých důvodů ať je to škola ( Pernický) nebo lepší soutěž ( Andris) do jiných klubů ale jsou nadále našimi hráči. Co se týká brankářů tak třeba Evžen Oczadly skončil sám od sebe na zažátku letošní sezony s hokejem a moc nás to mrzelo jelikož jsme s ním počítali na místo dvojky do A mužstva. Věřte, že se snažíme aby jsme si vychovali naše vlastní hráče, ale z výše uvedených důvodů je to opravdu někdy složité. (TV)
David
9.11.2017, 23:29
 
Dobrý den, chci se zeptat zda na domací zápasy a na hostující zápasy bude mít hráč Daniel Spratek na sobě své číslo a příjmení na dresu?

Odpověď:
Dobrý den, ano jmenovka je objednaná
ladislav (Val. Meziříčí)
2.10.2017, 09:09
 
Dobrý den, budou k dostání v nejbližší době v prodeji reklamní předměty HC Bobři? Děkuji a ať se daří

Odpověď:
Dobrý den, během týdne by měly být v prodeji minidresy a později čepice a šály (T.V.)
Marek (Valmez)
10.9.2017, 23:24
 
Dobrý den, chci se zeptat zda i na venkovní zápasy budou nové dresy? nebo budou jen na domácí zápasy nové dresy?
Dále se chci zeptat jestli objednané dresy pro nové hráče ze Vsetína atd.. jestli už budou v sobotu doma proti Novému Jíčínu je mít ?

Odpověď:
Dobrý den, nové dresy budou na domácí i venkovní zápasy. Pokud se vše podaří tak by měli i hráči ze Vsetína mít již v sobotu dresy se svými jmenovkami (T.V.)
David (Valmez)
9.9.2017, 18:10
 
Dobrý den, chci se zeptat zda na domací zápasy a na hostující zápasy budou mít hrači Hryciow, Žák, Weintritt na sobě své číslo a příjmení na dresu?

Odpověď:
Dobrý den, dresy s čísly jsme objednávali ještě před příchodem hráčů ze Vsetína, takže budou mít čísla která jsou již objednané. Jmenovky budou ale mít se svými jmény (T.V.)
Martin (Valmez)
8.9.2017, 14:05
 
Dobrý den, napadlo mě a myslím si že nebylo by to špatný rozhovor s trenérem, nebo s hráči na kameru?
Nebo-li po zápase rozhovor snějakým hráčem?

Odpověď:
Dobrý den, toto již máme vyřešeno a Vy všechny tyto videa budete moct sledovat na našem youtube kanálu (T.V.)
Václav (Valmez)
7.9.2017, 13:35
 
Dobrý den, chci se zeptat zda výjde článek rozhovor s trenérem? nebo váš cíl do sezony?

Odpověď:
Dobrý den, rozhovor s hlavním trenérem vyjde až před prvním domácím zápasem (T.V.)
Tomáš (Valmez)
6.9.2017, 16:40
 
Dobrý den, chci se zeptat zda uvažujete o hrníčku (s logem) nebo o samolepek do fanshopu?

Odpověď:
Dobrý den, o těchto předmětech na fanshop také uvažujeme
ladislav (V.M.)
5.9.2017, 12:49
 
Dobrý den pane Vašica, díky za pomoc místnímu hokeji, má otázka, budete představovat nové dresy na nějakém mítinku společně s cíli klubu pro nadcházející ročník? Bude i nějaký fanshop?

Odpověď:
Dobrý den, představení dresu chystáme předběžně na konec příštího týdne jakmile dresy dorazí. Vše by mělo být představeno společně s nějakými cíli, které si dáme atd. Co se týká fanshopu tak společně s Petrem Dvořákem momentálně dokončujeme výběr toho co bychom chtěli na fanshopu mít. Každopádně fanshop bude.
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine