Fanzóna » Manažer

Manažer klubu Petr Dvořák odpovídá na vaše dotazy.

Nepatří zde:

Posouzení výkonu jednotlivce
Komentář k výkonu sudího
Urážky a vulgarity
Opakující se dotazy

 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
  • Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
  • RSS kanál ptejte se: Manažer

Zobrazuji otázky 1 - 5 z 5 otázek v této kategorii celkem.

Mirek (Valmez)
22.10.2017, 03:11
 
Dobrý den, Michal Šurý je u nás na hostování? nebo do konci sezony? nebo jak to je, děkuji za odpověd :)
Bristol
20.10.2017, 09:07
 
Pane Dvořák, mužstvo potřebuje usadit. Možná to bude chvilku trvat. Ale pak to bude šlapat. Brát tuny hráčů na hostovačku, to kádr určitě neuklidní. Jsou tu kluci, co makali celou přípravu. Nevyjde jim jeden dva zápasy a letí pod deku. Místo nich se přijdou ohřát borečci na hostování, kteří mají nějaký Valmez u prdele. Jakou potom mají motivaci ti kluci, co chtějí hrát za Bobry? Místo aby je vedení podrželo a uklidnilo tak šup pod deku a místo nich nagelovaný junior odněkud. Navíc ty hostovačky jsou krátkodobé řešení. Pokud tedy nechcete budovat mužstvo s delší perspektivou. A vrcholem všeho je 17-ti letý brankář ze Zlína. To je Čemanův kůň? A kolikátý už brankář? Valmez si opravdu neumí vychovat brankáře? Když si vezmu Hnilicu, Popoviče, Mocka, Netoličku. Klukům nevyšel jeden dva zápasy a hned pryč...Stejná je obrana. V Opavě hráči ze Vsetína, kteří berou Bobry asi za trest. Poslední třetinu odkloužeme. Proč se budeme dřít. Vždyť to musíte na ledě vidět. Přeji hodně zdaru a šťastnou ruku při výběru hráčů.
Libor
19.10.2017, 15:09
 
pane Dvořák, zapracujte na psychice! Vyhráváme a dostaneme gól, který hru našich hráčů okamžitě sestřelí dolů. Bojíme se o výsledek a pak to tak dopadá...Hokej je i o hlavě. To víte sám i ze zahraničních angažmá. Bojujte ať stoupáme tabulkou!
Michal (WM)
19.10.2017, 06:35
 
dobrý den, pane Dvořák, Poruba je jednoznačná, tam se body upřímně nečekaly, ikdyž vedení 3:0 do třetí třetiny a prohrát je...smutné. Slovo smůla, štěstí nemám rád, ale tak nějak se v hokeji alibisticky používají. Hoďme to za hlavu, hráči ví, že (aspoň těch 40 minut) umí hrát s každým a pojďme zničit Šumperk!!! Psychicky se kluci musí dát dohromady, seřvěte se v dobrém v kabině a Bojujte za Valmez. Přeji hodně sil !
Mirek (Valmez)
15.10.2017, 02:01
 
Dobrý den, Hořanský a Pokorný jsou u nás na hostování ? nebo to je na celou sezonu?


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine