Ženské hokejové družstvo si muselo na své první utkání ročníku chvíli počkat. První kolo bylo z důvodu odhlášení Vyškova zrušeno, druhé zase přesunuto na jiný termín. Svěřenkyním kouče Veselého tak začal nový ročník I. ligy žen představením v Prostějově. S tamějšími Rebelkami si Valašky poradily s rozdílem třídy, když si z Hané odvezly vysokou výhru 10:0. Další utkání čeká ženský tým ve čtvrtek 28. 9. 2023, kdy od 14:30 hostí břeclavské Lvice.
1. liga žen - skupina B, 3. kolo, sobota 23.9.2023, Zimní stadion Prostějov
Rebelky Prostějov
0:10
(0:4, 0:3, 0:3)
Branky a nahrávky: 2. L. Barochová (Mošťková), 7. L. Barochová (Krňová), 13. Kočí (L. Barochová), 20. Urbánková (Sovjaková), 35. Jasenská, 36. L. Barochová (Crhová), 39. L. Barochová, 42. Modláková (Šimčíková), 54. Lyčková (Kočí), 55. Sovjaková (Lyčková). Rozhodčí: Kasal - Stránská, Mojžíšek. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:10.
Rebelky Prostějov: Stanislavová (Havránková) — Kaplánková, Plánková, Alexová — Langerová, Naswetterová,Fajková, Mlčochová, Havierníková, Kalabusová, K. Bartoňková, J. Bartoňková, Pospíšilová.
Valašské Meziříčí: S. Barochová (Kleniarova) — Marková, Mošťková, Kočí, Maliňáková, Crhová, Sovjaková — Urbánková, Šimčíková, Modláková, Jasenská, Krňová, Lyčková, Sadílková, L. Barochová.