archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Češi prohráli s Japonskem 2:1 po nájezdech, postup nemají ve svých rukouJan HochmanČeská akademická reprezentace prohrála ve svém posledním vystoupení v základní skupině Univerziádního turnaje s Japonskem 2:1 po samostatných nájezdech. Češi vedli od 28. minuty, když se trefil Nedrda, Japonsko ale v poslední třetině vyrovnalo a když rozhodnutí nepřineslo ani prodloužení, musely na řadu přijít nájezdy. V nich byl úspěšnější náš soupeř, který si tak zajistil přímý postup do čtvrtfinále.
30.1.Martin Varga : Chceme sezonu dohrát se ctíBRE - VAL 2:9, 36.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase v Břeclavi, který Bobři zvládli na výbornou, jsem požádal o dojmy z tohoto zápasu útočníka Martina Vargu. Martin také dokázal dopravit puk za brankovou čáru, ale gól nebyl uznán. Co by řekl k této situaci? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
30.1.Akademici podlehli Rusům, zítra je čeká rozhodující souboj s JaponskemJan HochmanDruhé utkání na Univerziádě českému týmu nevyšlo podle jeho představ. Rusové byli po celý zápas lepším týmem a jejich aktivita byla odměněna góly v síti českého výběru. Čestný úspěch národního mužstva zaznamenal na začátku 23. minuty Jan Berger, který srovnával na 1:1. Od té doby se však trefoval pouze soupeř, který po zásluze vyhrál 5:1 a zajistil si postup do čtvrtfinále turnaje.
29.1.Bobři rozstříleli BřeclavBRE - VAL 2:9, 36.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí dokázali naplno bodovat v Břeclavi, kterou zostudili před vlastními diváky výpraskem 9:2. Za Bobry si po dvou gólech připsali Robin Bacul, Lukáš Bacul a Róbert Balga, dále se střelecky prosadili Ondřej Tatarčík, Lukáš Bokroš a Jan Matějný.
28.1.Bobři se představí opět na jihu Moravy, tentokrát však v BřeclaviBRE - VAL 2:9, 36.kolo | V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí zajíždí za svým dalším soupeřem opět na jih Moravy, tentokrát do města Břeclavi. Zde se valašský tým střetne s břeclavskými Lvi o další body do druholigové tabulky. Soupeř již tuto sezónu pouze dohrává a zda-li nastoupí i do příštího ročníku je zatím kvůli údajným dluhům klubu nejisté. Bobři i přes osmibodovou ztrátu na osmé místo budou chtít ukázat, že své zápasy nevypouští a konec sezony zvládnou se ctí. Zápas začíná v sobotu, 29. ledna od 17. hodin na zimním stadionu Alcaplast Areny v Břeclavi.
27.1.Češi na úvod smetli domácí výběr jednoznačně - 16:0Jan HochmanAni výpadek proudu na zimním stadionu v tureckém Erzurumu neuchránil v úvodním zápase hokejového turnaje domácí reprezentaci od debaklu. Proti Turecku se totiž postavil český akademický výběr, který hostitelské mužstvo vůbec nešetřil. Po první zahřívací třetině byl sice stav jen 2:0 pro náš výběr, po druhé už ale svítil na tabuli stav 12:0. V poslední části se Češi prosadili ještě čtyřikrát a do turnaje tak vstoupili jednoznačnou výhrou 16:0.
26.1.Dokonalý obrat Bobrů proti Frýdku-Místku!VAL - FRM 7:5, 35.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí ve svém dalším zápase přivítali na domácím ledě celek z Frýdku-Místku. Tým, proti kterému se Bobrům v letošní sezoně nikterak nedaří. A kdo si myslel, že zápas bude postrádat správné napětí, branky, emoce či neskutečné obraty ve stavu utkání, musel být hodně překvapen. Bobři po první třetině, kterou odehráli velice špatně, prohrávali již o čtyři branky. Po této periodě by si tak na domácí hokejisty vsadil jen málokdo. Ve druhé třetině však Bobři dokázali svou opět nalezenou bojovností hru a skóre vyrovnat. Právě tu bojovnost, odhodlání, které chybělo Bobrům po celé utkání v Hodoníně a první třetinu dnešního zápasu, dokázali v pravý čas opět předvést. Dokonalý obrat v utkání podtrhli domácí hokejisté dalšími přesnými trefami ve třetí třetině. Hosté sice v závěru zápasu snížili, ovšem domácí hráči si již kýžené vítězství nenechali vzít a střelou do prázdné brány uzavřeli skóre utkání v poměru 7:5. Za Bobry se v zápase blýskl hattrickem Robin Bacul, další branky přidali Jan Matějný, Ondřej Tatarčík , David Varga a Lukáš Bokroš. Ikdyž je šance na play-off spíše už jen teoretická, Bobři přesto ukázali, že hrají stále se ctí a ve svých zápasech budou chtít vždy bodovat. Do utkání za domácí nenastoupil Lukáš Bacul, který si odpykává zápasový distanc a Ondřej Martiník, který je momentálně členem českého univerzitního hokejového výběru v Turecku.
26.1.Letošní sezóna je jak na houpačce, říká brankář Jakub MocekVAL - FRM 7:5, 35.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po utkání s Frýdkem jsem požádal o dojmy z tohoto těžkého zápasu brankáře Jakuba Mocka, který svým výkonem výrazně pomohl Bobrům k bodovému zisku.
25.1.Na led Bobrů zavítá Frýdek-MístekVAL - FRM 7:5, 35.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Minulému zápasu se soupeřem z Frýdku-Místku předcházela ostudná porážka na ledě posledního Uničova, tentokrát se s tímto soupeřem utkají Bobři po debaklu, který utrpěli v Hodoníně. Ani jednomu z týmů už prakticky o nic nejde, protože šance Bobrů na postup do play-off jsou téměř nulové. Minule se Bobrům proti Frýdku-Místku reputaci napravit nepovedlo, jestli se jim to povede tentokrát, to se dozvíme ve středu 26. ledna 2011 - zápas začíná v 18:00.
24.1.Čtvrťáci Bobrů se střídavými výsledkyMichal Postava, Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další zápasy mají za sebou 4.třídy Bobrů, ve kterých nejmenší hokejové naděje Valašského Meziříčí zaznamenali vítězství, remízu i porážku. Bobříci změřili své síly postupně s týmy Vsetína, Uherského Hradiště, Zlína a Kroměříží. Výsledky a krátké reportáže z jednotlivých zápasů najdete uvnitř tohoto článku.
23.1.Ještě nekončíme, říká obránce Jakub MusilHOD - VAL 11:4, 34.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po nepovedeném zápase v Hodoníně jsem požádal o dojmy jednoho z nejlepších hráčů s Bobrem na hrudi v tomto zápase. Tímto hráčem je obránce Jakub Musil, který svůj výkon podtrhl i vstřeleným gólem.
22.1.Bobři v důležitém zápase utrpěli debakl 11:4HOD - VAL 11:4, 34.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí nezvládli důležitý zápas na ledě Drtičů z Hodonína a jejich šance na postup do play-off jsou tak už pouze teoretické. Bobrům nevyšel vstup do utkání a v 11. minutě už prohrávali o tři branky. Pak se jim na chvíli podařilo zastavit brankostroj domácích, jenomže ve třetí třetině se rozjel opět naplno a Krumpoch musel lovit během čtyř minut čtyřikrát puk ze své sítě. Na konci zápasu svítila na světelné tabuli ostudná jedenáctka. Bobři se dokázali během zápasu prosadit čtyřikrát, když se mezi střelce zapsal dvěma trefami Lukáš Bacul a po jedné přidali Přemysl Vašut a Jakub Musil.
21.1.Bobři zajíždějí k Drtičům, dokáží přivést důležité body?HOD - VAL 11:4, 34.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisty Valašského Meziříčí čeká veledůležitý zápas. Bobři zajíždějí na led Drtičů z Hodonína a situace v tabulce velí jasně: Bodovat a to nejlépe za plný počet, pokud si chtějí Valaši zachovat reálnou šanci na postup do vyřazovacích bojů, které svedou právě s Drtiči, nebo s opavským Slezanem. Zápas mezi Bobry a Drtiči se odehraje v sobotu, 22. ledna od 17. hodin na zimním stadionu TEZA. Věříme, že srdnaté výkony z předešlých utkáních Bobři opět předvedou i na „horkém“ ledě hodonínského zimního stadionu.
20.1.Musíme pořád vyhrávat, říká Ondřej MartiníkVAL - OPA 4:3, 33.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po zápase s Opavou jsem požádal o krátké dojmy z utkání útočníka Ondřeje Martiníka, který dokázal vstřelit dvě branky. Blíží se univerziáda, které by se Ondra mohl zúčastnit. Jak vidí své šance na start na této akci? I to se dozvíte v tomto rozhovoru.
19.1.Bobři berou proti Opavě dva bodyVAL - OPA 4:3, 33.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí i nadále pokračují ve svých vítězných zápasech a v dnešním utkání porazili v prodloužení slezský celek z Opavy 4:3. Bobři měli zápas výtečně rozehraný, vedli již dvoubrankovým rozdílem, soupeř však dvěma rychlými góly dokázal vyrovnat a navíc vstřelit i rozdílovou branku. Bobři však po obdržené brance dokázali po velice bojovném a srdnatém výkonu k radosti všech přítomných vyrovnat. V poslední minutě utkání puk několikrát poskakoval před hostujícím brankovištem, zvítězit v základní hrací době se však domácím hráčům přes velký nápor již nepodařilo. Z prodloužení neukrojila časomíra ani celou minutu, když dorazil puk do sítě opavského Iláše domácí obránce Jakub Blažek. Další branky Bobrů přidali Michal Palík a dvěma trefami se prosadil Ondřej Martiník. Bobři tak berou dva body do tabulky a mohou se pomalu připravovat na veledůležitý sobotní zápas v Hodoníně, který hodně napoví o dalších šancích Bobrů na postup do play-off.
18.1.Dokáží Bobři vybojovat důležité body i proti opavskému Slezanu?VAL - OPA 4:3, 33.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ke svému třetímu zápasu v nadstavbové části „7-12“ vyjedou ve středu hokejisté Valašského Meziříčí. Jejich soupeřem bude opavský Slezan, který má ze všech týmů v této skupině prozatím nejlepší bodovou bilanci a pozici pro postup do vyřazovacích bojů. Bobři však od posledního zápasu v základní skupině neprohráli a v nadstavbě vybojovali doposud plný počet bodů. Chtějí-li mít stále Bobři naději na play-off, musí bodovat i nyní s Opavou! Zápas mezi Valašským Meziříčím a Slezanem Opava začíná ve středu, 19. ledna od 18.hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.
16.1.Pro nás je teď každý zápas o šest bodů, říká Lukáš BokrošTEC - VAL 2:3, 32.kolo | Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po těžkém zápase na ledě Techniky jsem požádal o dojmy ze zápasu střelce vítězného gólu Lukáše Bokroše. Gól to byl vskutku kuriózní. I díky tomuto gólu si Bobři odvezli z Brna tři body a dále můžou pomýšlet na boj o play-off. Jak vůbec vnímá tento boj Lukáš? I to se dočtete v tomto rozhovoru.
15.1.Bobři otočili zápas s Technikou a získali tři bodyTEC - VAL 2:3, 32.kolo | David FabiánV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí ve druhém zápase skupiny B zvítězili na ledě Techniky Brno 3:2. Bobři v utkání dvakrát prohrávali a o jejich vítězství rozhodla až třetí třetina, ve které brankami Přemysla Vašuta a Lukáše Bokroše obrátili nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch, a potvrdili tak zlepšené výkony z posledních zápasů.
14.1.Bobři zajíždějí do Brna!TEC - VAL 2:3, 32.kolo | Jan KramářDruhým soupeřem Valašského Meziříčí ve skupině B je tým Technika Brno. Pokud chtějí Bobři dále uvažovat o playoff, tak musí plně bodovat! Technika se nachází momentálně na celkovém jedenáctém místě a má pouze teoretickou šanci na postup do vyřazovacích bojů.
12.1.Bobři úvodní zápas zvládli a připisují si proti Břeclavi tři bodyVAL - BRE 4:3, 31.kolo | Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisté Valašského Meziříčí vyhráli v prvním zápase nadstavby nad týmem z Břeclavi 4:3 a připisují si tak první důležité body do tabulky „7-12“. Bobři začali dobře, když vstřelili úvodní branku utkání, soupeř z Břeclavi však brzy vyrovnal a dokonce stav utkání otočil ve svůj prospěch. Bojovnost a odhodlání Bobrů získat důležité body se však ku spokojenosti domácích hráčů, fanoušků i vedení klubu nakonec dostavila. Bobři z nevlídného stavu dokázali otočit zápas a postupně dokázali třikrát překonat jinak výborně chytajícího Chvátala. Ke konci zápasu však bylo k vidění ještě pořádné drama, neboť soupeř snížil a rázem pokračoval v početní výhodě dvou hráčů v poli. I přes přesilovku šesti proti čtyřem již domácí hokejisté svůj výsledek uhájili a mohou se radovat z prvních tří bodů. Výborný výkon podal opět domácí brnakář Krumpoch, o brnaky domácích se postarali David Varga, Róbert Balga, Ondřej Martiník a Martin Varga. Další důležité utkání čeká Bobry v sobotu, na ledě Techniky.