Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Bobři senzačně otočili zápas s Hodonínem a připisují si důležité tři body!VAL - HOD 9:7, 13.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Ten, kde dnes chyběl na zimním stadionu ve Valmezu, mohl jen litovat. Bobři sice zaspali úvod utkání a brzy prohrávali tříbrankovým rozdílem. Po čtyřech minutách hry by na ně "vsadil" patrně málokdo, nicméně kontaktní branka z hole Marka Kundrátka nastartovala nevídaný obrat! Hosté sice ještě stačili zvýšit své vedení na rozdíl tří branek, ale zlepšená hra, pohyb a hlavně střelba domácích útočníků tentokrát vyšla na jedničku. Bobři ve druhé třetině dokázali celku z Hodonína vstřelit úctyhodných sedm branek! V zápase se za domácí trefil čtyřikrát Marek Kundrátek, dvakrát nová tvář z Prostějova -Tomáš Sršeň, z trestného střílení Jiří Slovák, dále z přesilových her Martin Varga a havířovský Tomáš Matějek. Bobři tak dokázali porazit silný Hodonín a odpoutat se z poslední příčky tabulky. Za obrovské nasazení od čtvrté minuty, bojovnost a střeleckou produktivitu si dnes tři body Valaši jednoznačně zaslouží!
1.11.V domácím utkání přivítáme mužstvo Hodonína.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již dnes v sobotu 1.11.2014 se utkají naši hokejisté v domácím zápase o důležité body s mužstvem Hodonína. Náš dnešní soupeř se v tabulce 2.ligy nachází na 8.místě se ziskem 14 bodů. Naši hráči okupují místo jedenácté s polovičním ziskem. Podaří se konečně v dnešním utkání naše bodové konto rozšířit? O tom se můžete přesvědčit v 17:00 na zimním stadiónu ve Valašském Meziříčí.Jste srdečně zváni.
2.11.Takový zápas jsem snad ještě nezažil, říká čtyřbrankový Marek KundrátekMichal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V předchozích utkáních se snažil, bojoval, nicméně střelecká produktivita u Marka Kundrátka nebyla nejlepší. Až do zápasu s Hodonínem. Tento agilní útočník dokázal překonat hodonínské brankáře čtyřikrát a výraznou měrou přispěl k zisku třech bodů do tabulky. Jak Marek Kundrátek zhodnotil utkání?
3.11.Zápasy mladých Bobrů v žákovských kategoriích.Pavel ŠkrhlaUplynulý víkend sehráli mladší žáci utkání se soupeřem z Brumova-Bylnice s výsledkem 4:6. V minulém týdnu se také utkali mladší i starší žáci se svými vrstevníky Warrioru Brno s bilancí jedné remízy a jedné porážky.
3.11.V sobotu vyzvou Bobři doma Frýdek-Místek.VAL - FRM 5:4, 15.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu Bobři nastoupí ke svému zápasu proti Frýdku-Místku. Ten se zatím nachází v tabulce na desátém místě se ziskem devíti bodů. Valmez je díky výhře nad Hodonínem na místě devátém. Určitě se máme na co těšit, utkání bude jistě velmi zajímavé a vyrovnané. Přijďte Bobry podpořit!
4.11.Dorostenci svého soupeře podcenili a vezou si z Brumova-Bylnice porážku 2:4.Pavel Škrhla7. kolo krajského přeboru dorostenců mělo být papírově jednoznačnou záležitostí Bobrů. Ačkoli poslední výsledkový servis naznačoval stoupající výkonnost soupeře, dorostenci nebrali tento fakt vůbec v potaz.
9.11.Bobři proti Frýdku-Místku berou tři body!VAL - FRM 5:4, 15.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí sehrálo další z důležitých utkáních, tentokrát se sousedem v tabulce - celkem Frýdku-Místku. Hosté však začali lépe a první třetinu vyhráli jednobrankovým rozdílem. Ve druhé třeti však zlepšeným pohybem a bojovností otočili Bobři vývoj utkání třemi brankami. Hosté však znovu dokázali snížit na jedinou branku. Třetí třetina přinesla bojovný výkon z obou stran, domácí sice neproměnili trestné střílení, nicméně využitou přesilovou hrou odskočili Frýdku opět na dvoubrankový rozdíl. Necelou minutu před konečným hvizdem však po individuální chybě v rozehrávce dokázali hosté opětovně snížit na jedinou branku a posledních 40 sekund zápasu nabídlo pořádné drama. Hosté v power-play byli blízko vyrovnání, nicméně domácí hráči v čele výborným výkonem brankáře Vydržela udrželi vítězství na své straně a připisují si velice důležité tři body do tabulky. Za domácí se trefil Sršeň, Kaluža, Martiník a dvakrát Gulda.
10.11.Bobři zajíždějí na led BřeclaviBRE - VAL 4:3, 16.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po dvou vítězných domácích zápasech čeká Bobry utkání na ledě soupeře. A hned v téměř 200 kilometrů vzdálené Břeclavi. Lvi opravdu bojují, jako jejich jmenovci ze zvířecí říše, a vyhřívají se na 5. místě tabulky s minimální ztrátou na čelo soutěže. Dokáží Bobři navázat na dvě vítězství, nebo Břeclav udrží krok s čelem tabulky? To se dozvíme ve středu 12. listopadu od 18 hodin
12.11.Dorostenci si ze zápasu v Brně body nepřivezli.Pavel ŠkrhlaMladí Bobři sehráli v Brně s Technikou smolný zápas.I přes značnou převahu na body nedosáhli a vezou porážku 3:4.
12.11.Úspěšná mise žáků v Uherském Hradišti.Pavel ŠkrhlaV úterý 11.11.2014 sehráli mladí Bobři svá utkání na ledě Uherského Hradiště.Mladší žáci si přivezli výhru 5:3,starší berou bod za remízu 5:5.
12.11.Bobři si odváží z Břeclavi jeden bodBRE - VAL 4:3, 16.kolo | David KovářV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - po dvou vítězných utkáních v řadě pokračují Bobři v bodovém zisku i z ledu Břeclavi. Bobři v zápase dvakrát vedli, nicméně domácí Lvi vždy dokázali srovnat stav utkání. Tři minuty před koncem šli domácí dokonce do vedení, nicméně hostující Bobři stačili stav utkání vyrovnat a zajistit si tak bodový zisk z hostujícího kluziště. Hned v úvodu prodloužení však Břeclav využila svou přesilovou hru a připisuje si bonusový bod navíc. Bobři však vezou zpět na Valašsko cenný bod. Za Valašské Meziříčí se v utkání trefili Baroš, Martiník a Varga Mar. Věříme, že bodový zisk prodloužíme i v sobotním utkání s Opavou.
13.11.Bobři přivítají celek OpavyVAL - OPA 2:3, 17.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším ligovém zápase přivítají hráči Valašského Meziříčí na svém ledě celek Slezanu Opava. Slezané neprožívají zrovna nejúspěšnější období sezóny, a pozvolna se propadají tabulkou. Dokáží svůj pád zastavit, nebo Bobři potvrdí, že Opava si z jejich ledu body nevozí? To se dozvíme v sobotu 15. listopadu od 17 hodin.
16.11.Opava si z Valašska odváží tři bodyVAL - OPA 2:3, 17.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři přivítali celek Opavy a bohužel neprodloužili sérii zápasů, ve kterých dokázali bodovat. Kocián poslal v úvodní periodě hosty do vedení, které dokázal Valentík anulovat. Opava však dokázala odskočit na rozdíl dvou branek a zdálo se být rozhodnuto. Škumát vykřesal ještě pro domácí naději, avšak více již Bobři nestihli, a Opava tak zvítězila.
16.11.Bobři se ve sváteční pondělí představí na ledě PřerovaPRE - VAL 5:1, 18.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobry čeká další ligové utkání, ve kterém se netradičně v pondělí 17.listopadu od 17 hodin představí na ledě Přerova. Udrží se Zubři na čele tabulky, nebo se ValMez přiblíží příčkám zajišťující vyřazovací boje?
17.11.V Meziříčském derby Bobři svého soupeře rozstříleli 11:0.Pavel ŠkrhlaV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci 9. kolo krajského přeboru dorostenců svedla bitvu dvě moravská Meziříčská družstva, které od sebe dělí vzdálenost téměř 200 km. To Valašské hostilo Velké.
18.11.Bobři odjíždějí z Přerova s prázdnouPRE - VAL 5:1, 18.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí před Valašským derby prohrálo v Přerově vysoko 5:1. Jediným úspěšným střelcem se stal v závěru Jiří Slovák, který však jen zkorigoval skóre.
19.11.Naše žákovská družstva se o prodlouženém víkendu utkala se svými soupeři ve Vyškově a doma proti Technice Brno.Pavel ŠkrhlaMladí Bobři odehráli v sobotu dvojzápas ve Vyškově a odvezli si domů dvě vítězství. V pondělí sehráli své zápasy s Technikou Brno na domácím ledě s bilancí jedné výhry a jedné porážky.
20.11.Další díl Valašského derby je tady!VSE - VAL 7:2, 19.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráče Valašského Meziříčí čeká další venkovní utkání, kdy se v sobotu 22. listopadu od 17:30 představí v rámci Valašského derby na vsetínském Lapači. Tamní klub se vyhřívá na špici tabulky a vstupuje do tohoto zápasu jako favorit. Zatnou Bobři zuby a vyplení Lapač?
20.11.Jen tvrdá dřina nás dostane zespoda tabulky, říká útočník Jiří Slovák redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Jediným valašskomeziříčským střelcem v zápase s Přerovem se stal útočník Jiří Slovák. Ten zhodnotil právě minulé utkání na ledě Zubrů, a také zmínil, co je potřeba, aby se výkony Bobrů zvedly a tým začal dále bodovat.
23.11.Bobři ani ve druhém valašském derby neuspěliVSE - VAL 7:2, 19.kolo | redakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři nedokázali v zápase s VHK kromě vyrovnávací branky držet krok. Hráči Valašského Meziříčí v podstatě půl zápasu hráli v oslabení, čehož domácí Vsetín dokázal využít celkem čtyřikrát. Hráči ze soutoku obou Bečev tak prohráli druhé derby sezóny. Zápas je za námi, v podstatě se dá říci, že pokud výkony týmu nepůjdou nahoru, o lepší místo, než současné, mluvit patrně nemůžeme. Je na hráčích, aby ukázali, že na druhou ligu skutečně mají již ve středu, proti dalšímu těžkému soupeři, Technice Brno. Věříme, že Bobři zaberou a body zůstanou na Valašsku!
Další stránky
12>>


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS