Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2018 vyšly tyto články:

9.5.AKTUALIZOVÁNO: Mládeži začíná přípravaKlubMládežnickým kategoriím začíná letní příprava. Rozpis začátků prvních tréninků naleznete níže. U vybraných kategorií je součástí prvního tréninku i setkání s rodiči. AKTUALIZOVÁNO: V článku je přidán rozpis tréninků všech kategorií.
15.5.Muži se vrhli na letní přípravuKlubKonec odpočinku. Úspěchy loňské sezony se stávají pomalu historií a snažení všech se nyní upíná do dalšího ročníku, který tradičně začíná letní suchou přípravou. Bobři tu svou zahájili v pondělí 14. května. Klub prozatím oznámil jen tři změny v kádru, ovšem na dalších jménech se podle manažera pracuje. Už nyní se do přípravy zapojilo včetně loňských jmen i několik hokejistů z juniorských kategorií.
31.5.Bobři se dozví formát soutěže a jména prvních posilRichard MüllerV pátek 1. června se bude v Praze pod hlavičkou Českého svazu ledního hokeje konat aktiv druholigových klubů, který bude mít jako hlavní cíl stanovení systému soutěže. V následujícím týdnu by mělo vedení klubu začít představovat další posily.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS