V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáky čekalo další ligové kolo, ve kterém se představili na ledě Kroměříže. Tedy soupeře, se kterým v průběhu sezony vždy sehráli vyrovnanou partii s úspěšným koncem. Nejinak tomu bylo i tentokráte. Hlavně díky dobře zvládnuté první třetině, kterou Bobři vyhráli 4:1, si nakonec dokráčeli hráči Valašského Meziříčí k vítězství 5:2.
Mladší žáci, 16. kolo, sobota 12.1.2013
Kroměříž
2:5
(1:4, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky Bobrů: 9 Pernický, 10 Adámek (Sviták), 13 Adámek (Pernický), 15 Stodůlka (Frieb), 28 Stodůlka
Valašské Meziříčí: Postava – Adámek, Frieb, Hrabovský, Leták, Ondřej, Pernický, Převor, Siner, Smejkal, Stodůlka, Sviták, Veselá, Žlebek.

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí)
Náš dnešní výkon nebyl z těch nejlepších. O utkáni jsme prakticky rozhodli v první třetině, kdy náš výkon byl ještě kolektivní. Jenomže postupem času si někteří hráči zřejmě zazpívali podvědomě "A JÁ SÁM VŽDYCKY SÁM" a taky se tím řídili. Ale tudy cesta nevede! Musím zřejmě znovu některým připomenout, co je týmová hra - asi trošku důrazněji!