Starší žáci podlehli Kroměříži

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci se představili na ledě Kroměříže. Bohužel hned po první třetině se na marodku Bobrů přidali 4 hráči. Oslabení Bobři se svým soupeřem drželi krok do poloviny zápasu. Kroměříž nakonec ve třetí třetině nastřílel 4 branky a rozhodl tak o svém vítězství 7:3.
Starší žáci, 17. kolo, sobota 12.1.2013
Kroměříž
7:3
(1:1, 2:2, 4:0)
Branky a nahrávky Bobrů: 7 Andris (Grygařík), 22 Grygařík (Vanduch), 39 Vanduch (Grygařík).
Valašské Meziříčí: Oczadly, Chrástecký – Andris, Beránek, Denk, Gorej, Grygařík, Jašíček, Kelnar, Kubenka, Kuchařík, Mikulenka, Škrhla, Vanduch.

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí)
Do půlky zápasu jsme s domácími drželi krok. Ale už po první třetině jsme měli 4 zraněné hráče z toho 2 nedohráli. Kluci si hrábli až na dno svých sil, jenomže to na fyzicky silnějšího a důraznějšího soupeře dnes nestačilo. Na odvetu na našem ledě se těším a doufám, že to soupeři vrátíme i s úroky!.