Mladší žáci zvítězili ve Znojmě

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hráči mladších žáků Valašského Meziříčí se představili na ledě Znojemských Orlů. Přestože se domácí po první třetině ujali vedení 3:2, na bodový zisk jim to nestačilo. Bobři totiž po té průběh utkání dokonale zvrátili ve svůj prospěch a zvítězili 11:8.
Mladší žáci, 23, neděle 17.2.2013
Znojmo
8:11
(3:2, 0:2, 5:7)
Branky a nahrávky Bobrů: 2 Převor (Nevrla), 12 Stodůlka (Pernický), 24 Frieb, 36 Siner (Žlebek), 41 Frieb (Pernický), 42 Sviták, 46 Stodůlka, 52 Stodůlka, 53 Převor (Stodůlka), 57 Převor (Pernický), 57 Siner
Valašské Meziříčí: Grygar – Frieb, Hrabovský, Leták, Nevrla, Pernický, Převor, Siner, Smejkal, Stodůlka, Sviták, Vávra, Žlebek.

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí):
Do Znojma jsme odjížděli s velkými obavami, jelikož v prvním zápase nás soupeř hodně potrápil a dnes nám chyběli hráči včetně brankářské jedničky Postavy. Utkání pro nás začalo špatně a zničeho nic jsme prohrávali 1:3. Potom jsem musel hodně důrazně hračům vysvětlit, co vůbec musíme hrát! Dá se říci, že se to povedlo a do konce 2. třetiny jsme zápas otočili v náš prospěch! Poslední třetina byla vůbec naší nejlepší 3. třetinou v této sezóně a kluci nám opět ukázali, jak dokážou bojovat, když je třeba a taky některé akce byly ukázkové! Hráčům jsem po zápase v kabině poděkoval a zatleskal - dnes mi udělali opravdu radost, pravda mimo 1.třetiny, kdy ještě spali