Dorost, 25. kolo, neděle 17.2.2013
Velké Meziříčí
7:3
(1:2, 3:1, 3:0)
Branky a nahrávky Bobrů: 12 Humplík (Uherek), 15 Bártek, 29 Habartík (Parma, Pernický).
Valašské Meziříčí: Herman, Pokorný – Bártek, Blaha, Habartík, Humplík, Hurta, Mikeska, Mžik, Parma, Pernický, Uherek.

Petr Pernický (Valašské Meziříčí):
K zápasu do Velkého Meziříčí jsme jeli s minimem hráčů a v nohách jsme měli včerejší (sobotní) zápas s Uherským Brodem. Očekával jsem těžký zápas, ale od úvodního buly tomu tak nebylo a naši hráči byli kupodivu lepším týmem. Po 1.třetině bylo skóre 1:2 a to jsme ještě neproměnili trestné střílení. Do 10 min. druhé třetiny jsme přidali ještě jeden gól, ale to bylo z naší strany bohužel všechno. Dostali jsme 2 góly v našich přesilovkách, kdy jsme se paradoxně bránili tlaku soupeře, protože si naši hráči neuvědomili, že mají o jednoho hráče navíc !!! Poté začali naši soupeři více bruslit a kombinovat, na co naši hráči nestačili reagovat a zbytek zápasu odbruslili v tréninkovém tempu, což mě na klucích mrzí. V 50 min (za stavu 5:3) vystřídal Kuba Pokorný v bráně Davida Hermana. Místo toho aby naši kluci drželi vcelku přijatelný výsledek, tak nechávali vyniknout brankáře Pokorného, který čelil minimálně 5-ti brankovým příležitostem, ale na dvě trefy po dorážkách z prostoru brankoviště však nestačil a dobře se vyvíjející zápas skončil debaklem