V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Úspěšné víkendové zápasy mají za sebou mladší a starší žáci HC Bobři Valašské Meziříčí. Jejich soupeřem byl Brumov-Bylnice a Uherský Ostroh a v obou případech neodešli z ledu žáci poraženi. Výsledky a hodnocení trenérů Bobrů naleznete ve článku.

Sobota 28.9.2013

Mladší žáci:

HC Brumov Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí 3:10 (0:2, 1:2, 2:6)

Branky Bobrů: Adámek (Nevrla),Adámek (Převor), Nevrla (Veselá), Kubín, Hruška (Frieb), Adámek (Nevrla), Nevrla (Převor), Frieb, Adámek (Převor), Smejkal (Hrabovský)

Sestava Bobrů: Grygar, Tuček Adámek, Frieb, Hrabovský, Hruška, Kubín, Mošnička, Nevrla, Polášek, Převor, Siner R., Smejkal, Stodůlka L., Veselá

Komentář trenéra J. Brodka:
"Zapas mladších žáku lze nazvat jako den neproměněných šancí. Na začátku zápasu snad všichni ještě spali! Není možné mít v prvních 3 minutách 5 čistých šancí a žádnou neproměnit. Pořád dokola klukům opakujeme, že je hokej kolektivní sport. Jakmile vyskočí na led, jako by si každý chtěl dát gól. Navíc jsme rozchytali soupeřova brankáře, který chvílemi čaroval. Soupeř měl ve svém středu několik zdatných jedinců,kteříbyli schopni nebezpečně zaútočit. Po druhé třetině byl poměr střel na bránu 11:50. A za stavu 1:4 byl soupeř stále ve hře. V poslední třetině jsme začali proměnovat šance a ovládli hru. Na závěr chci apelovat na naše hráče, aby i na tréninku proměnovali každou akci, protože střelecká nemohoucnost se silnějším soupeřem nás bude mrzet."

Starší žáci:

HC Brumov Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí 4:7 (1:1, 2:3, 1:3)

Branky Bobrů: Kelnar (Sviták), Andris (Siner E.), Stodůlka D. (Leták), Brodek (Siner E.), Andris (Sviták), Mikulenka (Brodek), Andris (Stodůlka D.)

Sestava Bobrů: Postava Andris, Brodek, Kelnar, Leták, Mikulenka, Pernický, Siner E., Stodůlka D., Sviták, Žlebek