I proti Vsetínu mládež úspěšná
pondělí 21.10.2013 | redakce |

I proti Vsetínu mládež úspěšná

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší a starší žáci tentokrát sehráli valašské derby proti sousednímu VHK Vsetín. Mladší žáci svého soupeře jasně přehráli, starší žáci, oslabeni o hráče základního kádru a naopak s mladšími žáky v sestavě statečně vzdorovali svým starším kolegům ze Vsetína a po boji prohráli. I přesto si všihni hráči zaslouží obdiv a poděkování za bojovnost.

Mladší žáci:

HC Bobři Valašské Meziříčí - VHK Vsetín 11:3 (4:1, 5:0, 2:2)

Branky Bobrů: Smejkal (Vávra), Převor (Adámek, Sviták), Adámek (Převor, Sviták), Adámek (Nevrla, Převor), Adámek (Smejkal), Adámek (Sviták), Sviták (Převor), Adámek (Sviták), Nevrla, Převor (Nevrla, Adámek), Adámek TS

Sestava Bobrů: Grygar, Tuček - Adámek, Sviták, Hruška, Janoštík, Kubín, Mošnička, Nevrla, Polášek, Převor, Siner René, Smejkal, Vávra, Veselá

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "V začátku zápasu to nevypadalo až tak jednoznačně jako na konci a bylo to docela vyrovnané. Postupem času jsme ale hru ovládli a zcela zaslouženě zvítězili. Byl to lepší výkon než minulý týden, i když rezervy tam jsou, ale budem na nich pracovat. Každopádně klukům děkuji za předvedenou hru a za dva body z derby."

Starší žáci:

HC Bobři Valašské Meziříčí - VHK Vsetín 4:7 (1:2, 1:3, 2:2)

Branky Bobrů: Brodek, Frieb (Brodek), Mikulenka (Stodůlka, Hrabovský), Brodek (Kelnar, Leták)

Sestava Bobrů: Postava - Hrabovský, Brodek, Kelnar, Frieb, Mikulenka, Pernický, Siner Erik, Stodůlka, Žlebek, Leták

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: "Soupeř přijel v docela silné sestavě na 3 útoky. Naopak my opět na 2 pětice s polovinou mladších žáků, jako každý zápas. Navíc oslabeni o kapitána Andrise. Čekal jsem, že nás Vsetín přejede rozdílem třídy, ale nestalo se. Naši bojovníci statečně drželi krok. Ve výsledku byl ale soupeř lepší a zaslouženě vyhrál. Klukům děkuji za bojovnost a hru. Jsem spokojen. Vsetínu gratuluji k výhře."

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS