Přinášíme Vám rozhovor s Markem Randýskem
pondělí 4.11.2013 | David Kovář |

Přinášíme Vám rozhovor s Markem Randýskem

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnes jsme si k rozhovoru přizvali Marka Randýska. Po dlouhé době se k hokeji vrátil a chce se stále zlepšovat. Jaké byly jeho hokejové začátky? I to se dočtete v tomto rozhovoru.

Ahoj Máro, můžu se tě zeptat, jak probíhaly tvé hokejové začátky? Kdo tě vůbec k hokeji přivedl a v kolika letech to bylo?

Tak hokej jsem začínal hrát tady ve Valmezu asi od 13 let. Hokej mě vždy přitahoval, a tak mě táta vzal na pár tréninků. Celou dobu jsem hrál za Valašské Meziříčí, až na tři roky, co jsem strávil v Kopřivnici jako dorostenec i s Martinem Vargou.

Hrával si amatérskou ligu, loni jsi nastupoval v krajském přeboru za Rožnov a letos hraješ za Bobry 2. ligu. Jak si zatím se svým angažmá spokojen?

Já jsem spokojen s tím, že jsem se opět odhodlal hrát hokej na jiné než amatérské úrovni! Upřímně řečeno je na mě ta pauza, která trvala čtyři roky, velmi znát. Je třeba dál makat a čekat na příležitost a hlavně ukázat, že hokej hrát umím.

Bobři se zatím potácejí na spodních příčkách tabulky, kádr se letošní rok obměnil a postupně posiluje, jak vidíš tuto sezónu do budoucna?

Ano, zatím jsou naše výkony jako na houpačce, ale věřím, že se to správným přístupem k tréninku a k zápasu spraví. Letos nám nejdou moc začátky utkání, které bychom si měli více pohlídat. Měli by jsme se i více na zápas koncentrovat. Ukázali jsme si, že když stoprocentně plníme úkoly zadané trenérem, tak můžeme hrát vyrovnanou partii i s týmy z horní poloviny tabulky.

Jak už jsem výše zmiňoval, tým posiluje a přicházejí noví hráči. Myslíš, že zapadnou do kolektivu?

Ano, přišli zkušení borci, kteří by nám měli pomoct vnést do naší hry více zkušenosti, což nám ze začátku i díky poměrně mladému kádru chybělo. Do kolektivu zapadli výborně, jsou to hodní kluci.

S kým si nejvíce rozumíš ze svých spoluhráčů?

V kolektivu si rozumím nejvíce s Martinem Vargou, jsme přátelé a známe se od doby, kdy jsem začal hrát hokej. A taky to byla nějak jeho iniciativa, abych se zkusil prodrat do týmu. Máme dobrou partu, což je velmi dobře. V kabině si rozumíme skvěle, ale teď je třeba to přenést i na led.

Všiml jsem si, že si u fanoušků velmi oblíbeným hráčem, pociťuješ to také? Chtěl by si jim něco vzkázat?

Ano, podporu fanoušků a hlavně od WF (skupina fanoušků „Walmez Forever“) cítím a dodává mi to zdravé hokejové sebevědomí. Možná je to i tím, že donedávna jsem byl jedním z nich. Chtěl bych jim poděkovat hlavně za dlouhodobou podporu a za to, že i když se týmu nedaří, tak jsou stále s námi a moc si toho v kabině ceníme !!!

Marku, děkuji ti za rozhovor. Ať se ti daří.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive