Do Valmezu zajíždí Hodonín. Povede se Bobrům konečně vyhrát?
pátek 22.11.2013 | David Kovář |

Do Valmezu zajíždí Hodonín. Povede se Bobrům konečně vyhrát?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto sobotu zavítá do Valmezu Hodonín. Tomu se letos celkem daří a nachází se zatím na skvělém třetím místě v tabulce. V posledním zápase porazil doma Nový Jičín 4:2, a tak budou jeho hráči určitě dobře naladěni. Bobři se stále potácejí na posledním místě tabulky, pojďme je podpořit a pomoct tak získat 3 body!

Bobři se stále nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem třinácti bodů. Mají záporné skóre 45:91. V posledním kole prohráli na půdě Poruby. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(10+6), Ondřej Kubáč(7+5) a David Varga(6+7).

Hodonín se nachází na místě třetím se ziskem 41 bodů. Má kladné skóre 86:61. V posledním zápase vyhrál doma proti Novému Jičínu 4:2. Mezi nejproduktivnější hráče Hodonínu patří Martin Špok(15+13), Zdeněk Jurásek(12+14) a Pavel Kříž(12+10).

Zápas se odehraje v sobotu 23.11 v 17:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Pravděpodobné sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Řezáč, Kubáč, Kundera, Martiník, Novosad, Pavlas, Matula, Matějek, Slovák, Škutchan, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.

SHK Hodonín: Kotvan (Luner) - Pokorný, Polesný, Miklík, Skočovský, Koukal, Směřička, Kulyk - Špok, Smetana R., Kučera - Vrba, Jurásek, Peš - Smetana T., Škorík, Kuba - Tomi, Kříž.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS