Bobři začínají sérii venkovních zápasů v Přerově
úterý 26.11.2013 | David Kovář |

Bobři začínají sérii venkovních zápasů v Přerově

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Již tuto středu začnou Bobři sérii venkovních zápasů. Doma nastoupí až 14.12. proti Prostějovu. Nyní je čeká zápas s Přerovem, který se nachází zhruba ve středu tabulky. V posledním zápase Přerov prohrál proti Novému Jičínu, a tak jistě budou jeho hráči chtít tuto prohru odčinit. Bobři v minulém zápase porazili třetí Hodonín a budou chtít na výkon navázat.

Bobři se nacházejí na posledním dvanáctém místě se ziskem šestnácti bodů. Mají záporné skóre 48:93. V posledním kole vyhráli překvapivě po bojovném výkonu proti Hodonínu. Mezi nejproduktivnější hráče Bobrů patří Miroslav Varga(11+6), Ondřej Kubáč(7+5) a David Varga(8+7).

Přerov se nachází na místě šestém se ziskem 32 bodů. Má kladné skóre 64:58. V posledním zápase vyhrál proti Novému Jičínu. Mezi nejproduktivnější hráče Přerova patří Jiří Goiš(10+7), Zdeněk Sedlák(8+9) a Matěj Blinka(5+4).

Zápas se odehraje ve středu 27.11 v 18:00 na zimním stadionu v Přerově.

Pravděpodobné sestavy:

HC ZUBR Přerov: Sklenář – Pala, Vlček, Janota, Osina, Kudělka,Tomeček – Kolář, Šťastný D., Goiš, Haloda, Kovařík, Kundrátek, Ditrich, Sakrajda, Ministr, Sedlák, Brančík.

HC Bobři Val. Meziříčí: Slovák I. – Zábojník, Hartmann, Heča, Kvapil, Matušenko, Martiník, Slovák II., Pavlas, Prycl, Baroš, Škutchan, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Randýsek.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive