Mladší a starší žáci zajížděli na led celku PSG Zlín, aby mezi sebou změřili hokejové síly. Mladším žákům nevyšel úvod utkání, přesto dokázali se svými stejně starými protihráči remizovat. Starší žáci si celkem jednoznačně zápas drželi pod kontrolu a zaslouženě svého soupeře přehráli bez inkasované branky.

Mladší žáci:

HC PSG Zlín - HC Bobři Valašské Meziříčí 3:3 (2:0, 0:2, 1:1)

Branky Bobrů: Nevrla (Převor), Převor, Frieb

Sestava Bobrů: Tuček - Frieb, Hruška, Janoštík L., Janoštík M., Kubín, Mošnička, Polášek, Převor, Siner R., Siner E., Smejkal, Vávra, Veselá, Siner, Nevrla

Komentář vedoucího mužstva Michala Postavy: Na tento zápas je třeba hodně rychle zapomenout. Hlavní trenér na utkání chyběl a myslím, že měl štěstí, protože nasazení, herní projev a bojovnost byla na bodě mrazu. Až na opravdu malé vyjímky nelze pochválit nikoho. Zejména hráči, kteří mají zkušenosti ze starších, vysloveně propadli. Je potřeba začít každý sám od sebe. Víc to nebudu rozvádět, jen doufám, že se všichni poučí a začnou na sobě zase pořádně makat!

Starší žáci:

HC PSG Zlín - HC Bobři Valašské Meziříčí 0:6 (0:3, 0:1, 0:2)

Branky Bobrů: Adámek (Andris), Brodek, Sviták (Brodek), Pernický (Andris), Kelnar (Stodůlka), Mikulenka (Andris)

Sestava Bobrů: Postava - Adámek, Andris, Brodek, Kelnar, Hrabovský, Mikulenka, Pernický, Stodůlka, Sviták, Žlebek

Komentář vedoucího mužstva Michala Postavy: Tento zápas byl oproti předešlému úplně jinde! Jak domácí, tak i my jsme nastoupili v 11 respektive 10 lidech. Hra byla nahoru, dolů. Naši kluci však byli produktivnější a důraznější před bránou a vytvořili jsme si náskok 3:0. Na začátku 2 třetiny přišla velká komplikace, kdy dostal náš hráč trest do konce zápasu. 5 minut jsme hráli jen v 8 hráčích a po zbytek zápasu v 9. Klobouk dolů před každým z hráčů, jak tento zápas s přehledem odbojovali a odehráli. Tady si zaslouží poklonu úplně všichni, od brankáře po posledního útočníka. 6 gólů, nula na kontě obdržených branek, to je výsledek, který velmi zahřál na duši! Nemohu si přece jen odpustit jmenovat za všechny hráče jednoho, a to Marka Hrabovského, který podle mě předvedl životní výkon. Ale jak jsem řekl, absolutorium si zaslouží úplně všichni!