Dorostenci porazili Nové Mesto nad Váhom

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dorost zajížděl do Nového Mesta nad Váhom. Nakonec si zaslouženě odvezl tři bodíky za vysokou výhru 7:2.
Krajská liga dorostu, 12. kolo, neděle 15.12.2013
Nové Mesto nad Váhom
2:7
(1:0, 1:4, 0:3)
Branky a nahrávky Bobrů: 22´- Bártek Michal (Blaha David, Sušeň Dominik), 27´- Bártek Michal ( - ), 30´- Hurta Vladimír (Blaha David, Bartek Michal), 31´- Jochymek Dominik ( - ), 42´- Hurta Vladimír (Vanduch Dominik), 47´- Jochymek Dominik (Kuchařík Šimon, Grygařík Petr), 50´- Jochymek Dominik ( - ).
Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Bártek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Po neúspěšném domácím zápase si odjížděli Bobři napravit reputaci ke svým Slovenským kolegům do Nového Mesta nad Váhom. Ještě před víkendem vedlo Nové Mesto díky lepšímu skóre tabulku dorostu před našmai Bobrama. Ale protože včera stejně jako naši borci „klopýtli“ a z ledu posledního Uherského Brodu si odvezli prohru 4:0, tak opět vysvitla naděje na první místo v tabulce. Předchozí duel skončil nerozhodně 4:4 a tak se očekával vyrovnaný boj.

Díky opožděnému příjezdu jsme naskakovali do hry přímo z autobusu, bez rozbruslení na ledě. A bylo to zpočátku velmi znát. V první třetině si snad většina hráčů ještě zapínala výstroj v průběhu hry a proto se jí zřejmě nemohli naplno věnovat. Za svůj výkon sklidili výraznou kritiku od trenérů. Jakmile však všichni dohnali handycap z pozdního příjezdu, tak se začala i hra výrazně zlepšovat a nasazení ve druhé a třetí třetině mělo vzrůstající tendenci. Snaha byla nakonec korunována zaslouženým vítězstvím.