Dorostenci vysoko prohráli s Hodonínem

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Smůla se v poslední době lepí na paty nejenom našim mužům, ale i dorostencům. Ti se v sobotu utkali s družstvem Hodonína „B“, které svoje utkání hraje na ledě v Uherském Ostrohu.
Krajská liga dorostu, 17. kolo, neděle 26.1.2014
Hodonín
9:1
(4:0, 3:0, 2:1)
Branky a nahrávky Bobrů: 59´ Kuchařík Šimon ( - ).
Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Bártek Michal, Beránek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Brodek Jiří, Denk Tomáš, Drda Jakub, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Smůla se v poslední době lepí na paty nejenom našim mužům, ale i dorostencům. Ti se v sobotu utkali s družstvem Hodonína „B“, které svoje utkání hraje na ledě v Uherském Ostrohu. Tam bohužel nestačili na svého soupeře, který byl jednoznačně lepší snad ve všech herních činnostech a utrpěli hrozivou porážku 9:1. I přes svoji teprve čtvrtou prohru, si na rozdíl od našich mužů, drží vedoucí pozici v tabulce a vedou s rozdílem jednoho bodu před druhým Hodonínem „B“.

Hned v úvodu nás soupeř jednoznačně zaskočil svým nasazením. Naši hráči jako by teprve rozmrzali po cestě autobusem (v autobuse nešlo bohužel při venkovní teplotě –12 °C zatopit !!!) a to jim trvalo téměř dvě třetiny. Bohužel jsme se nedovedli vyvarovat chyb, které jsme si před nástupem na led řekli.

Výkon se zlepšil až ve třetí třetině, kdy byly z naší strany už vidět některé lepší hokejové okamžiky, ale bohužel chybělo to pověstné štěstíčko. Neproměnili jsme několik rychlých protiútoků, několikrát zazvonila tyčka, a po dokonalém zámku soupeře v jeho obrané třetině jsme nedovedli proměnit tento tlak za gól. Je to trochu škoda, že se nepovedlo vícekrát skórovat, protože výsledek vypadá hodně hrozivě.