V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Dnešní zápas se nesl ve znamení stoupajícího výkonu ze strany hostů. Zatím co v první třetině se kluci na ledě teprve hledali, ve druhé třetině se už chvílemi i našli. Ve třetí třetině si už dokázali vypracovat několik gólových šancí, ale manko z první třetiny se však nepodařilo smazat.
Krajská liga dorostu, 22. kolo, sobota 1.3.2014
Velké Meziříčí
5:3
(3:0, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky Bobrů: 32´- Humplík Václav (Bártek Michal), 45´- Grygařík Petr ( - ), 54´ - Kuchařík Šimon (Jochymek Dominik).
Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Bártek Michal, Beránek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Brodek Jiří, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Drda Jakub, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.