Starší žáci porazili Břeclav, mladším se nezadařilo.
úterý 11.3.2014 | David Kovář |

Starší žáci porazili Břeclav, mladším se nezadařilo.

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší i mladší žáci zajížděli na půdu Břeclavi. Jak se jim dařilo? Přesně to si můžete přečíst uvnitř článku.

Mladší žáci:

HC LVI Břeclav - HC Bobři Valašské Meziříčí 6:3

Branky Bobrů: Adámek 3

Komentář trenéra Martina Andrise: Začátek utkání byl ovlivněn akcí „škatulky hejbejte se", neboť domácí avizovali účast delegáta a rozhodčí odmítli akceptovat účast 5 kluků ročníku 2002 za starší žáky. Zde si dovolím, podotknout, že výjimka i na spojené skupiny byla dohodnuta před sezonou. A navíc potvrzena telefonicky, jak se sekretářem Zlínského kraje, tak i předsedou kraje Jihomoravského. Než jsem se vzpamatovali z převlíkací akce bylo to 0:4 v náš neprospěch a nutno poznamenat, že jsme k tomu přispěli i my a to značně vlažným výkonem na všech postech. Pak jsme se v druhé třetině nadechli k náporu, když jinak výborně bruslící soupeř trošku povolil. Snížili jsme na 2:4 a měli i drobné příležitosti na další korekci stavu. Nicméně zde opět malinko přidal soupeř a obrat se nekonal. Domácí nakonec zvítězili zaslouženě 6:3 a z mé strany v šatně zaznělo, ať se kluci (Eliška kupodivu působila vcelku svěžím dojmem a odehrála slušný zápas) týden pořádně vyspí + kompletně zregenerují (zaplavat, sauna atd.) a začnou na sobě každý i individuálně pracovat, neb se mi jeví, že máme nejslabší ruce a core v soutěži.

Starší žáci:

HC LVI Břeclav : HC Bobři Valašské Meziříčí 2:5

Branky Bobrů: 3 x Brodek, Nevrla (Andris), Andris (Vávra)

Zde byla situace opačná. Domácí přes podporu min. 2 hráčů, hrajících za i za starší kategorie, kdy především hráč č.9 nám dělal nemalé starosti, jsme za vcelku krátkou chvíli vedli 3:0, což „vyprovokovalo“ domácí tým k vyšší aktivitě. Břeclav, přes naši bojovnost, (náš ročníkový a tudíž i váhový a výškový handicap byl znát) zkorigovala výsledek do konce 2.třetiny na 2:3. Nicméně kluci ukázali, že dokážou nejen otáčet nepříznivé zápasy, ale i vybojovat zasloužené vítězství. Když Jirka Brodek zkompletoval čistý hattrick, Míšovi Postavovi tam již neproklouzla po celkově výborném výkonu ani myš, „maloši“ Ríša Vávra s Erikem Nevrlou odvedli jeden z nejbojovnějších výkonů v letošní soutěži . Ostatní kluci, snad s výjimkou Alana (který má na víc) odvedli také poctivý kus práce. Výsledkem byla zasloužená výhra VM 5:2. Kluci díky, ale i u vás platí, makajte na sobě individuálně, neb opět v koncovce máme značné reservy.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS