V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí zažilo utkání, které snad pamatuje ještě z dob krajských přeborů druhé regionální třídy. Nikoliv však kvalitou obou týmů, ale hlavním posuzovatelem utkání a časomírou! Ale popořádku. Bobři vstoupili do utkání lépe, vytvořili si několik velkých šancí, brankově se prosadil v první třetině utkání krásnou střelou pod břevno Jirka Slovák. Následně Bobři přidali druhou branku, která však nebyla uznána. Důvod? To nikdo prozatím netuší a asi se i již nedozví. Hosté však do konce první třetiny stačili vyrovnat. Ve druhé třetině otočil opětovně skóre utkání pro Bobry, Patrik Kuchta, který krásnou střelou k tyči překonal frýdeckého brankáře podruhé. Následně vinou špatného ledu se oba týmy vydaly do šaten a zbývajících pět minut z druhé třetiny se odehrálo ve třetí. Pauza však prospěla "domácímu" Frýdku, který dokázal ve 40.minutě utkání srovnat. Třetí třetina branku nepřinesla, ikdyž oba týmy mohly rozhodnout, a tak přišlo na řadu prodloužení. Prodloužení, které si zajisté nedají za rámeček jak hlavní rozhodčí, tak i časomíra, složená ze zástupců členů (vedoucí mužstva) hokejového klubu z Frýdku Místku! Rozběhlo se prodloužení, když náš kapitán a hráči Bobrů signalizovali, že nejde správně časomíra, nejprve nešla, následně místo sekund naskakovaly desítky sekund , to však nezajímalo ani rozhodčí, kteří na to byli upozorňováni. Údajně nemohou přerušit utkání! Hosté však nahodilou střelou překonali potřetí brankáře Vydržela v čase 0152! Otázka zní, proč lidé v časomíře nestopli takto nesmyslný čas? Proč rozhodčí uznal branku evidentně nefair? Proč v zápase chyběli brankoví rozhodčí, kteří by evidetně museli potvrdit druhou (neuznanou) branku hostí? Ano, hostující Bobři měli dostatek příležitostí rozhodnout utkání ve svůj prospěch již v první třetině, ale tentokrát proti Bobrům nestál jen jeden soupeř...!
2. liga - skupina Východ 2014/2015, 4. kolo, sobota 27.9.2014
Frýdek-Místek
3:2p
(1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Ivan (Mach), 40. Krutil (Zedník), 61. Samiec (Ivan, Podešva) – 11. Slovák (Randýsek, Matušenko), 28. Kuchta (Martiník, Kaluža) Rozhodčí: Koziol, Gančarčík, M.Vengřín Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2
Frýdek-Místek: Chvostek, Kubáň, Černín, Krutil, Teper, Podešva, Lipina, Jindřich, Vacula, Čintala, Stránský, Ivan, Samiec, Kopún, Sluštík, Zedník, Suchý, Mach, Slovák, Mamula
Valašské Meziříčí: Vydržel, Svoboda, Finkes, Gulda, Kaluža, Knesl, Matušenko, Valentík, D.Varga, Tomiga, Jurík, Kuchta, Kundrátek, Kysučan, Martiník, M.Varga, Randýsek, Slovák, Sprušil, Škumát, Baroš, Mikel