Dorostenci hráli s Orlovou.

Po úspěchu v minulém kole sehráli v neděli naši dorostenci s Orlovou vyrovnaný zápas. Konečný výsledek 1:6 rozhodně neodpovídá průběhu zápasu,kdy naši hráči byli svému soupeři místy víc,než vyrovnaným soupeřem.

Neděle 12.10.2014

V rámci 3.kola krajského přeboru dorostu se naši Bobři utkali v neděli 12.10.2014 na domácí půdě s novým soupeřem z Moravskoslezského kraje.Vzhledem k tomu,že měření sil s tímto soupeřem mělo být první,nebyly k dispozici žádné zkušenosti z předchozích zápasů.Pohled do tabulky za uplynulá dvě kola naznačoval,že se bude jednat o poměrně kvalitní tým,protože se svými soupeři vždy zvítězil dvouciferným rozdílem branek.
Snad zbytečně přehnaný respekt ze soupeře v kombinaci s trápením v koncovce způsobily první porážku dorostenců v této sezóně.Ačkoli konečný výsledek vypadá velmi jednoznačně,jednalo se o hratelného soupeře.Neproměňování gólových šancí z úvodu utkání si kluci převedli do zbývající části zápasu.Když už Bobři nedokázali skórovat hned v úvodu 2.třetiny ani po nařízeném trestném střílení,jakoby rezignovali na hru.O to více se soustředili na osobní souboje,které končily na trestné lavici. 30 trestných minut udělených našemu družstvu mluví za všechno.

HC Bobři Valašské Meziříčí-HC Orlová 1:6(0:3,1:2,0:1)

Branky a asistence Bobrů:40.Grygařík Petr(Lukáš Petr)

Sestava Bobrů:Bartoněk Jan,Oczadly Evžen-Beránek Michal,Blaha David,Brázdil Filip,Denk Tomáš,Gorej Adam,Grygařík Petr,Kuchařík Šimon,Kundrát Matěj,Lukáš Petr,Mžik Ondřej,Sušeň Dominik,Škrhla Michal,Vanduch Dominik.