- úterý 28.10.2014 V rámci 6. kola krajské ligy dorostenců se spolu utkala družstva z obou pólů tabulky. Zatím co domácí Bobři okupují 2 místo (hned za vedoucí Orlovou), tak soupeř bez jediné výhry stagnuje na konci tabulky.

Jako by si toho naši dorostenci byli vědomi, že je soupeř nemůže ničím překvapit, tak začali velmi vlažně. Tento přístup se jim velice vymstil a po první třetině museli konstatovat, že přestože mají více ze hry a soupeř zahrozil velmi sporadicky, tak to stačilo k tomu, že prohrávají 0:1. Snaha dát co nejelegantnější gól vedla ke zbytečně složité hře. Teprve až se v druhém poločase kluci zklidnili a v úvodu druhé třetiny srovnali skóre, začali hrát o poznání jednodušší hokej. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Do konce zápasu stihli nasázet soupeři dvouciferný počet gólů. Motivací pro kluky byl příslib od trenéra, který vypsal „zvláštní odměnu“ v případě, že kluci dají 10 gólů. Cíl splnili až 2,5 minuty před koncem zápasu a zřejmě tak dokonale zaskočili svého trenéra. Po první třetině by si na tak vysoké vítězství zřejmě nikdo nevsadil. Určitě ne ten, co první třetinu viděl.

<

HC Bobři Valašské Meziříčí „B“ – HC Spartak Uherský Brod 10:2 (0:1, 4:0, 6:1)

Branky a asistence Bobrů: 21´- Řečínský Radek (Grygařík Petr), 27´ - Lukáš Petr (Brázdil Filip), 32´ - Lukáš Petr (Kundrát Matěj, Škrhla Michal), 40´ - Sušeň Dominik (Grygařík Petr, Juříček Daniel), 42´ - Juříček Daniel (Blaha David), 45´ - Kubenka Filip (Kundrát Matěj), 48´ - Blaha David (Oczadly Evžen), 54´ - Kubenka Filip (Mžik Ondřej, Kundrát Matěj), 56´ - Lukáš Petr (Řečínský Radek, Škrhla Michal), 58´ - Řečínský Radek (Pernický Lukáš).

Sestava Bobrů: Bartoněk Jan, Oczadly Evžen – Blaha David, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Grygařík Petr, Pernický Lukáš, Juříček Daniel, Řečínský Radek, Křenek Michal, Kubenka Filip, Kundrát Matěj, Lukáš Petr, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: „Do poloviny zápasu to bylo celkem trápení - hlavně v koncovce. Potřebujeme velké množství střel na vstřelení gólu. Hlavně první třetina toho byla důkazem. Postupem času jsme ale byli důraznější před bránou soupeře a bylo z toho celkem jasné vítězství. I přes výhru vidím v našem výkonu značné rezervy, hlavně v herním nasazení a bojovnosti některých hráčů. Hokej musí především bavit i když hrajeme jenom krajskou ligu."