22.2. zavítají hokejisté Valašského Meziříčí na horký led Přerova. Přerov v minulém kole hostila Orlová, kterou Přerov udolal v prodloužení a odvezl si z jejich ledu 2 cenné body. Valašské Meziříčí pro změnu hostilo celek Žďáru nad Sázavou, který deklasoval vysokým výsledkem 10:4.

Valašské Meziříčí se nachází momentálně na třetím místě v tabulce a na druhou respektive první příčku ztrácí pouhý jeden bod a od čtvrté příčky je dělí taktéž jeden bod. V minulém zápase si navíc zlepšili svoje skóre, když na vlastním ledě přehráli 10:4 tým Žďáru nad Sázavou. Ivo Kratěna si připsal na své konto dokonce hattrick. A tím potvrdil to, že Bobři už prolomili svoji krizi a jsou zpět v nejlepší formě.

Zatímco Bobři hráli na vlastním ledě, Přerov musel vyrazit do Orlové, kde je nečekal zrovna lehký zápas. Orlová hraje o udržení v první trojici, která zaručuje jistý postup do playoff, naopak Přerov bojuje o předkolo playoff. Ve velmi vyrovnaném zápase, byli šťastnější nakonec přerovští hokejisté, kteří hlavně díky dvěma brankám Finsterleho vyhráli v prodloužení 2:3.

Bobrům se proti Přerovu poslední dobou moc nedaří, v posledních dvou vzájemných zápasech nedokázali urvat ani jeden bod. Nejdříve prohráli právě na ledě Přerova v poměru 3:1 a poté prohráli na vlastním ledě 5:6. Okolnosti slibují hodně vyrovnaný a bojovný zápas, na který bude určitě skvělá podívaná!

Výsledky minulých zápasů:

HC Bobři Valašské Meziříčí - SKLH Žďár nad Sázavou 10:4 (4:0, 3:3, 3:1)
Branky a nahrávky: 3. Varga (Bokroš, Vaněček), 14. Matějný (Krisl, Tatarčík), 15. Kratěna (Dvořák, Šebesta), 18. Kratěna (Šebesta, Sochorek), 24. Dvořák (Tatarčík), 25. Matějný (Tatarčík, Dvořák), 30. Sochorek (Šebesta), 42. Kratěna (Šebesta), 47. Růčka (Šebesta, Zrník), 53. Sochorek (Šebesta, Kratěna) - 24. Vránek, 24. Dítě, 35. Dítě (Křišťán, Bukáček), 43. Dítě (Pleva, Mošcic)

HC Orlová - HC ZUBR Přerov 2:3 po prodl. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 18.Kotásek (Blatoň, Minařík), 35.Dušek (Kotásek) - 36.Menšík (Vlček), 47.Finsterle (Kohút, Menšík), 63.Finsterle (Kubala, Kohút)