Hračky od fanoušků Bobrů již mají své nové majitele!
středa 4.3.2015 | redakce |

Hračky od fanoušků Bobrů již mají své nové majitele!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zástupci klubu HC Bobři Valašské Meziříčí navštívili ve středu, 4. března místní Dětský domov, Kojenecké a dětské centrum a Azylový dům pro matky s dětmi. Cílem této návštěvy bylo rozdat dárky s hračkami, které fanoušci Bobrů při posledním mistrovském utkání přinesli a zanechali dětem v těchto institucích. Celkem 8 velkých košů tak bylo rozděleno na tři části, z nichž byly distribuovány členy klubu do výše zmíněných institucí. A Jaké byly ohlasy? Společně s fotodokumentací se dozvíte uvnitř článku.

Za hokejový klub Bobrů byli přítomni vedoucí mužstva Jan Kramář, člen výboru klubu Pavel Škrhla a meziříčští hráči „A“ mužstva – David Varga a Miroslav Varga, kteří se zhostili role předávajících. Dopoledne tak všichni zmiňovaní zamířili ze zimního stadionu směrem do Dětského domova, Kojeneckého a dětského centra a Azylového domu pro matky s dětmi ve Valašském Meziříčí.

"Hračky byly mnohdy nové, ještě nerozbalené, je vidět, že místním fanouškům valašskomeziříčských Bobrů nedělalo žádný problém podpořit tuto charitativní akci a pomoci tam, kde je to skutečně potřeba", neskrýval radost člen výboru Pavel Škrhla, který má současně i v klubu dva své potomky – v dorostu a ve 3. třídě.

"Ohlas a množství dárků pro děti těchto institucí ve Valašském Meziříčí nás velice mile potěšil. Určitě to v této nehokejové činnosti není naše poslední slovo", zhodnotil celou akci předseda zapsaného spolku HC Valašské Meziříčí 2005, Zbyněk Šimčík.

KOJENECKÉ A DĚTSKÉ CENTRUM:
"Naše nejmenší děti tyto krásné dárky zajisté ocení".

ředitelka Dagmar Stárková společně se svou zástupkyní Karlou Havlátovou a bratry Miroslavem a Davidem Vargovými

DĚTSKÝ DOMOV:
"Udělali jste našim dětem velkou radost."


David a Miroslav Varga společně se sociální pracovnicí Petrou Rýpalovou

AZYLOVÝ DŮM PRO MATKY S DĚTMI:
Maminky s dětmi budou velice rády za hračky a následnou výplň volného času."David a Miroslav Varga společně se sociální asistentkou Danou Pelcovou

Nám nezbývá, než říci, že tato charitativní akce pro děti, kterou organizoval klub HC Bobři Valašské Meziříčí se povedla na výbornou. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se podíleli na vykouzlení úsměvů u těch, kteří naši pomoc potřebují a ocení!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS