V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í -Druhé a třetí kolo 1.LSD nabídlo zápasy, které byly svým herním projevem natolik rozdílné, jako je den a noc. Je pravdou, že naprostá většina dorostenců je v této soutěži nováčkem a nemají zkušenosti s tímto typem soutěže, kde kvalita jednotlivých týmů je poměrně vyrovnaná. Nicméně i zde platí, že každý soupeř je hratelný za předpokladu, že se jde do zápasu s nasazením a bojovností. Naopak odevzdaný přístup je nejlepší vstupenkou na pořádný výprask, jak se o tom mohli přesvědčit kluci v Přerově.

Pátek 18.09.2015

O tom, že vzory táhnou, není potřeba diskutovat. Jestli v dnešním zápase hledali dorostenci své vzory v mužském hokeji a našli je v zápase s Novým Jičínem, tak není divu, že utkání skončilo podobným debaklem.
O zápase se prakticky rozhodlo v prvních 6-ti minutách první třetiny, kdy začínající brankář Jarda Janoško obdržel první tři góly ze tří střel, které na něj soupeř vyslal. Následovala výměna brankářů, kdy se do brány postavil „domácí“ brankář Honza Bartoněk. Tato změna však nový svěží vítr do řad Bobrů bohužel nepřinesla. Čisté konto si střídající gólman neudržel ani dvě minuty !!!
Všechny 4 góly měly devastující vliv na morálku družstva. Jiskřičku naděje ještě vykřesal v 7 min Patrik Cvečka, ale to bylo z naší strany bohužel vše. Pátý gól už jenom urychlil zkázu družstva, takže se vytratila bojovnost a odhodlání ještě něco se zápasem udělat.
Zbytek zápasu se dohrál z povinnosti a jen se čekalo, kde se zastaví ukazatel skóre. Veřejná „poprava“ skončila u čísla 13 a to k nám byl v závěru soupeř ještě shovívavý.

HC Zubr Přerov - HC Bobři Valašské Meziříčí 13:1 (5:1, 4:0, 4:0)

Branka a asistence Bobrů: 7´- Cvečka Patrik (Kulišťák Tomáš).
Sestava Bobrů: Bartoněk Jan, Janoško Jaromír – Blaha David, Brázdil Filip, Cvečka Patrik, Fojtášek Lukáš, Gorej Adam, Kamas Libor, Kašpar Daniel, Kitzberger Florián, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Kulišťák Tomáš, Kundrát Matěj, Lukáš Petr, Mikuš Ivo, Pernický Lukáš, Škrhla Michal.