V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes hostili celek Opavy. První polovina zápasu se Bobrům vůbec nevydařila. Prohrávali dokonce o čtyři branky. Nástup ve druhé třetině už byl pozdě, Bobři sice skórovali hned třikrát, vyrovnací branku však již nevstřelili. Opava si tak dnes odváží všechny body.
2. liga - skupina Východ 2015/2016, 17. kolo, sobota 7.11.2015, Zimní stadion Valašské Meziříčí
Opava
3:4
(0:3, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky:30. Martiník (Varga D., Podešva), 32. Studený, 54. Podešva (Martiník, Varga D.) – 3. Vítek (Selingr), 11. Vítek (Kysela, Selingr), 14. Vítek (Polok), 27. Vítek (Polok). Rozhodčí: Škach – Novák, Rožának. Průběh utkání: 0:4, 3:4.
Valašské Meziříčí: Neužil (Čáp) – Zbořil, Hradil, Varga D., Martiník, Sprušil, Kovář, Studený, Pořický, Varga Mir., Varga Mar., Slovák, Podešva, Kývala, Baroš, Franek, Tomek, Kaluža, Kuchta, Valentík, Vokurka.
Opava: Šafránek (Plánovský) – Kysela, Vrabel, Černý T., Galvas, Tichý, Tuma, Mosler, Herman, Rousek, Vítek, Polok, Hlísta, Wolf, Selingr, Černý L., Baďura, Svoboda, Chalupa.

Hned ve třetí minutě zápasu se prosadili hosté. Pavel Selingr objel bránu a nahrál na hokejku osamoceného Jakuba Vítka, který zakončoval do prázdné branky - 0:1. V 11. minutě domácí prohrávali o dvě branky. Střelu Daniela Kysely srazil za záda Neužila Jakub Vítek, který tak vstřelil svou druhou branku v tomto zápase - 0:2. Ve 14. minutě se hosté radovali potřetí. Střelu Poloka stihl Neužil vyrazit, k puku se ale dostal Jakub Vítek, a ten zakončil přesně. Vstřelil tak během čtrnácti minut hattrick. To se jen tak nevidí - 0:3. Po zbytek třetiny hosté stále vládli zápasu, ale další branku jsme již neviděli.

I úvod druhé třetiny vyšel lépe hostům. Ve 27. minutě se prosadil nezastavitelný Jakub Vítek a přidal svou čtvrtou branku. Ve 30. minutě se dočkali konečně i domácí. Krásnou střelou pod levý horní růžek se prosadil Ondřej Maritník - 1:4. Hned za dvě minuty se prosadil Václav Studený, a to když kličkou položil Šafránka a překonal odkrytou klec - 2:4. Po zbytek třetiny se hrál vyrovnaný hokej, branka však nepadla.

Třetí třetina byla opatrnější od obou týmů. Bobři se prosadili v 54. minutě. Po kombinaci před bránou se prosadil Jan Podešva - 3:4. Bobři to poslední minutu zkoušeli i bez brankáře, vyvinuli si velký tlak, na branku to však nestačilo a dnešní zápas tedy prohrávají o jednu branku.