Věřím, že se ještě vrátíme na domácí led, říká Lukáš Bokroš
sobota 28.3.2009 | Michal Václav |

Věřím, že se ještě vrátíme na domácí led, říká Lukáš Bokroš

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí prohrálo třetí zápas 4:8. Jedním z těch, kdo se v zápase prosadil v dresu Bobrů je Lukáš Bokroš. Útočník, který přišel na Valašsko v průběhu sezóny vstřelil krásný gól hostujícímu brankáři Šafránkovi, když kličkou do forhendu překonal právě hostujícího brankáře. V Orlové musíme hrát všichni zodpovědně, praví útočník Bobrů.

Lukáši, mohl by jsi zhodnotit dnešní zápas?
Tak dnešní zápas jsme začali špatně, prohrávali jsme 0:1, pak jsme sice vyrovnali, já osobně jsem věřil, že od stavu 1:1 to už nepustíme. Byl to ovšem nešťastný zápas, dostali jsme rychle další branky na 1:4, v kabině jsme si řekli, že to zkusíme vyrovnat, snížili jsme , ovšem poté, co jsme prohrávali znovu 3:6 se to již velmi těžko otáčí.

Co říkáš hlavně na druhou třetinu, kde výkon nebyl ideální?
Tak tam bych řekl to, že to byla z naší strany zřejmě nekoncentrovanost všech pětek, nicméně jedeme ještě do Orlové a doufám, že to ještě otočíme.

Dostat ve dvou zápasech 14 branek je asi hodně…
Ano, je to hodně, řekli jsme si, že dostat tolik gólu v play-off se nesmí stávat, nicméně příští zápas začíná za stavu 0:0, musíme hrát velmi dobrou defenzivu a vyhrát tam. Třeba jen o branku.

Jak se připravit do nesmírně důležitého příštího zápasu?
Hlavně zlepšit defenzivu, to je důležité, podržet i brankáře, moc jsme Ondrovi dnes nepomohli a všichni, 5 hráčů budou muset hrát zpět do obrany, né dva ale pět a věřím, že se vrátíme sem zpátky na rozhodující zápas.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS