Na Valašsko přijíždí Hodonín, Bobři dostávají šanci na bodový reparát
neděle 5.2.2017 | Richard Müller |

Na Valašsko přijíždí Hodonín, Bobři dostávají šanci na bodový reparát

Se špatnou bilancí pěti proher v řadě se musí v současné době potýkat tým s nově zvoleným kapitánem Stanislavem Báchorem. V minulém kole měli Bobři body téměř nadosah, avšak tristní závěr zápasu udělal šťastnými hostující hráče brněnské Techniky. Po týdnu volna, během kterého se meziříčští pod vedením Romana Čechmánka pilně připravovali, nastoupí modrobílí opět na domácím ledě, ve středu 8. 2. od 18:00 proti Hodonínu.

Drtiči budou na Bobří hrázi atakovat třetí pozici

Na malebné jižní Moravě mohou být s výsledky hodonínských drtičů velmi spokojení. Od nového roku se vezou Drtiči na vítězné vlně, kterou přerušila jen Poruba, Vsetín a Opava. Se strátou tří bodů útočí svěřenci Stanislava Beťka na třetí pozici v tabulce. V cestě jim tentokrát bude stát Valašské Meziříčí. S Bobry se Jihomoravané utkají v základní části naposled. Oba celky spolu sehrály už čtyři vzájemné duely, a pouze jednou se doma radovali Valaši.

"Musíme zachytit začátek zápasu, nepřistoupit na jejich hru a naopak jim vnutit tu naši. Pak věřím, že vyhrajeme," zní taktika na duel s Bobry z úst hodonínského útočníka Jakuba Hajného (8+8). Bobři to budou mít opravdu těžké, a to i proto, že Dritiči, vezou na Valašsko přímo bodový arsenal. Přes čtyřicet kanadských bodů se vyhoupli už tři hráči, ze kterých si nejlépe vede obávaný Petr Jurča (28+22).

Řádění Jihomoravanů naposled odnesla Opava

SHK Hodonín - HC Slezan Opava: 6:3
Branky a nahrávky: 10. Hložánek (Hajný), 15. Kuba (Matula, Kužílek), 16. Hajný (Potekhin, Hložánek), 24. Jurča (Vaněk, Vrána), 30. Miklík (Haloda M.), 34. Matula (Peš) - 14. Polok (Galvas), 38. Svoboda (Štindl, Sysala), 44. Selingr (Polok, Galvas).

Sestava Hodonína: Kotvan (Haloda O.) - Potekhin, Miklík, Haloda M., Polesný, Kužílek, Pokorný (A), Loginovsky - Jurča, Vaněk, Vrána - Kuba (A), Peš (C), Matula - Hajný, Charvát, Hložánek - Černohous, Venclík.

Na web soupeře se můžete podívat ZDE.

Ve zkratce

SHK Hodonín
- 4. místo
- 58 bodů
- 144:131 skóre

HC Bobři Valašské Meziříčí
- 8. místo
- 36 bodů
- 96:135 skóre


Poslední vzájemné utkání (7. 1.)

SHK Hodonín - HC Bobři Valašské Meziříčí: 6:4
Branky a nahrávky: 5. Jurča (Miklík, Vaněk), 7. Jurča (Vaněk), 39. Peš (Hajný), 45. Jurča (Vrána), 53. Kuba (Peš, Kadlec), 60. Kadlec (Pokorný, Kuba) - 10. Hladiš, 12. Dvořák (Vrba), 37. Pořický (Dvořák), 48. Varga Mir. (Kubo, Podešva). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 44:29.

Nominace rozhodčích na utkání

David Krenželok - Milan Gančarčík, Martin Konvička.

Základní informace

Utkání 40. kola se odehraje ve středu 8. 2. 2017 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí od 18:00. Vstupné je stanoveno na 50,- On-line přenos zápasu bude k dispozici ZDE.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive