Bobři po dvou úvodních výhrách míří do města Tatry
úterý 19.9.2017 | Daniel Gargulák |

Bobři po dvou úvodních výhrách míří do města Tatry

Dvě utkání, dvě výhry. Úvod sezóny zachytilo Valašské Meziříčí skvěle. Ve středu zajíždí do nedaleké Kopřivnice, kde bude bojovat o prodloužení vítězné série. Kopřivnice, stejně jako Valašské Meziříčí, představila před sezónou zbrusu nové dresy. Kdo z tohoto souboje vyjde jako vítěz? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči a povzbudit naše kluky do nedaleké Kopřivnice v boji o důležité body!

Kopřivnice po úvodním skalpu Šumperka dvakrát zaváhala

O největší překvapení úvodního kola se postarali hokejisté Kopřivnice, když v úvodním zápase nadělili Drakům z Šumperka osm gólů a vyhráli tak v poměru 8:5. Poté však obdrželi stejný počet branek v Hodoníně. Ve třetím kole v Opavě nedokázali vstřelit jedinou branku.

Poslední utkání Kopřivnice:

Kopřivnice vs. Šumperk - 8:5
Hodonín vs. Kopřivnice - 8:2
Opava vs. Kopřivnice - 3:0

TOP 3 kanadského bodování v prvních třech utkáních:

Jiří Pargáč: (1+2)
Miroslav Marek: (1+2)
Daniel Hrubý: (0+3)

Kopřivnice s novým logem a novými dresy

Kopřivnici se před sezónou povedla domluvit spolupráce s novým generálním sponzorem Tatrou. Nový sponzor vstoupil i do názvu klubu, nyní tedy nově HC TATRA Kopřivnice. Mezi dalšími výraznými novinkami se objevily i nové dresy, které na přední části nesou logo nového sponzora Tatry.

Do města Tatry si našla cestu velká jména

S příchodem nového sponzora se v Kopřivnici otevřela cesta ke zvučnějším posilám. Tou nejvýraznější by měla být osobnost Petra Hromady, který dlouhá léta působil ve Vsetíně, jemuž se v loňské sezóně povedl postup do WSM ligy.

Další výraznou posilou se stal obránce David Stříž, který svou dosavadní kariéru strávil v zahraničí. Prvních sedm let seniorské kariéry strávil ve Švédsku, dalších osm let ve francouzském Štrasburku. Nyní se upsal Kopřivnici, která v něm získala beka s bohatými zkušenostmi.

Kdo vyjde úspěšněji ze souboje nových dresů? Přesvědčte se na vlastní oči v Kopřivnici. Utkání začíná ve středu 20. 9. 2017 od 18:00 na zimním stadionu v Kopřivnici.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS