Bobři si v sobotu počkají na favorita ligy
čtvrtek 21.9.2017 | Richard Müller |

Bobři si v sobotu počkají na favorita ligy

Ve druhém domácím zápase čeká Bobry, dle některých odhadů adept na nejvyšší pozice, ostravská Poruba. Proti týmu, ve kterém figuruje i loňský snajpr Valmezu Josef Fojtík, půjdou Valaši z druhé pozice v tabulce. Pro svěřence koučů Weintritta a Čechmánka to bude první soupeř s profesionálním mužstvem, což znamená, že diváci budou v sobotu 23. 9. svědky kvalitní prověrky. Duel začíná na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí od 17:00. Vaše podpora bude důležitá!

Bobři zatím pokaždé bodovali

Na bodový zisk z prvních tří utkání si určitě nikdo z Bobří hráze nestěžuje. Lichotivé je i umístění v horní části sedmičlenné tabulky skupiny Východ. Teprve až Poruba však ukáže, jak na tom hokejisté od soutoku Bečev jsou.

Velmi povedený nástup do sezóny prožívá Petr Dvořák (5+3), jemuž sedla náramně spolupráce s Jakubem Pořickým (1+4) a Davidem Vítkem (1+3). Velmi dobře se jeví i působení vsetínských defenzivních posil, zejména pak Michal Žák (2+4), který nemá problém vypomoci spoluhráčům v útoku, což se promítá i do jeho statistik.

Poruba pomalu nabírá tempo

Hráči Toraxu mají stejný bodový zisk jako Valašské Meziříčí, avšak oni už poznali, jaké je to odjet s prázdnou. Nad jejich síly byl překvapivý lídr ligy Hodonín. Na domácím ledě jsou však stoprocentní, o čemž by mohli vyprávět šumperští Draci nebo Opava.

Tým pod vedením Tomáše Sršně a Aleše Flašara budí podle soupisky respekt. Co hráč, to zvučné jméno. Nejvíce by si měli dát Bobři pozor na Tomáše Káňu (1+6) nebo ostrostřelce Vladimíra Luku (4+0), který dotáhl loni Vsetín do WSM ligy.

Sestava Poruby z minulého zápasu

Kůdela – Dresler, Slavík, Janota, Kaluža, Grebenjuk (od 21. Puškár) Adam – Haas, Zachar, Fojtík – Káňa T., Zdeněk, Luka – Sztefek (od 21. Ballner), Jaroš, Ollender

Podpořme Bobry!

V těžkém utkání bude důležitá podpora fanoušků. Neváhejte v sobotu vyrazit na Zimní stadion ve Valašském Meziříčí a dohnat domácí borce k co nejlepšímu výkonu. Úvodní buly bude vhozeno v 17:00.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slezan Opava
HC Bobři Valašské Meziříčí