Vyhrabou se Bobři z posledního místa proti Kopřivnici?
pátek 13.10.2017 | Richard Müller |

Vyhrabou se Bobři z posledního místa proti Kopřivnici?

Bobři se po utkání v Novém Jičíně propadli na dno tabulky a rozhodně se jim toto postavení vůbec nelíbí. Už v dalším domácím utkání proti Kopřivnici mohou poskočit minimálně o jednu pozici výše a jediné, co k tomu potřebují, je porazit hráče s logem Tatry na hrudi.

Domácí odveta

Bobři se už letos proti Tatře postavili ve venkovním prostředí. Utkání dovedli do vyrovnaného konce, jenže v závěru zajistil Martin Tomášek svému týmu vítězství a Valaši se vrátili domů pouze s jedním bodem.

Po domácím zápase s Bobry měla Kopřivnice na kontě pět bodů a dlouho se držela na posledním místě. Výhru z venkovního kluziště ještě nepřivezla a podruhé v sezóně naplno bodovala až v minulém kole doma proti Slezanu Opava, který porazila 4:2.

Rázem se s osmi body vyhoupli Kopřivničtí až na páté místo a jsou dva body před Valašským Meziříčím, které jich posbíralo pouze šest.

Kdo opustí poslední pozici?

V sobotu 14. 10. od 17:00 se tak na valašskomeziříčském zimním stadionu odehraje boj o nechtěný chvost tabulky. Pokud si chtějí Bobři udržet kontakt se středem tabulky, musí bezpodmínečně vyhrát.

Na zápas vás všechny zveme a věříme, že i v nelehkých chvílích nás dokážete podpořit.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine