Jiří Weintritt ml.: „Výhra nás snad odrazí k lepším výsledkům.“
neděle 15.10.2017 | Daniel Gargulák |

Jiří Weintritt ml.: „Výhra nás snad odrazí k lepším výsledkům.“

Za Valašské Meziříčí nastoupil ke svému pátému utkání. S Kopřivnicí si připsal dva body za gól a asistenci. Celkově už má na svém kontě čtyři body v dresu Bobrů, což z něj činí třetího nejproduktivnějšího obránce Valachů. Produktivita ale zajisté není jeho jedinou silnou stránkou, mimo jiné dokáže svou hru přitvrdit a sjednat si soupeřův respekt. Po zápase si našel čas na zhodnocení duelu s Kopřivnicí.

Do utkání s Kopřivnicí vlétli Bobři skvěle. V průběhu většiny utkání Kopřivnici nepouštěli do velkého množství šancí a zápasu dominovali. Na vítězství za tři body to přes to nestačilo a Jiří Weintritt mladší našel po skončeném klání důvod ztráty jednoho bodu. „Celý zápas jsme odehráli týmově. Nebýt čtyř minut ve druhé třetině, brali bychom určitě tři body."

I jej mrzely dva zbytečné rychlé góly v síti Bobrů, které museli Bobři později dohánět. I tak ale našel pozitivní slova na celkový průběh zápasu. „I přes dvě obdržené branky jsme měli ve druhé třetině větší tlak, byli jsme pořád na puku, takže ve výsledku je to určitě zasloužené vítězství,“ neskrýval radost po konci zápasu obránce Bobrů.

Valaši vítězství nad Kopřivnicí potřebovali jako sůl. V posledních šesti střetnutích nevyhráli, a v posledních pěti dokonce vůbec nebodovali. Pozitivní dopad vítězství s Kopřivnicí cítil i obránce Bobrů. „My už jsme i v zápasech, které jsme prohráli, předvedli docela slušný výkon, ne-li lepší než soupeř. Takže výhra nás snad odrazí k lepším výsledkům a celý tým půjde nahoru,“ přál si po skončeném utkání nejmladší zadák obranných řad.

„Dnes to sedlo všem klukům. Můj gól a přidaná asistence je jen plus, ale důležitá je výhra celého týmu,“ zachoval skromnost po povedeném zápase Jiří Weintritt.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine