Jan Matějka opouští Bobry a přesouvá se do Hodonína
úterý 12.12.2017 | Klub |

Jan Matějka opouští Bobry a přesouvá se do Hodonína

Útočník Jan Matějka, který posílil Bobry na začátku sezóny, požádal vedení meziříčského klubu o uvolnění ze svého hostování, které zlínskému odchovanci platilo do konce sezóny 2017/2018. Matějkovo místo v sestavě by měla nahradit adekvátní posila, o které Bobři zatím jednají.

Devětadvacetiletý forvard, opouští v den svých narozenin valašský klub a míří na jih Moravy do Hodonína, kde si ho vyhlédl bývalý kouč Valmezu Roman Čechmánek. U Drtičů tak rozšíří partu bývalých Bobrů, do níž už patří obránci Zbyněk Žabčík s Dominikem Hladišem.

Jan Matějka odehrál v drese Valašského Meziříčí osmnáct utkání, ve kterých zaznamenal tři góly a devět asistencí. V posledních zápasech však laboroval se zdravotními problémy, kvůli kterému je momentálně mimo herní vytížení.

Odchod Matějky nezůstane bez náhrady! Hodonínský klub nabízí za zkušeného útočníka hráče k výměně. Bobři ale hledají výše. “Momentálně jednám se dvěma prvoligovými mužstvy, takže ještě uvidíme, kdo nakonec Matějku nahradí,“ osvětluje blíže posílení kádru manažer Petr Dvořák.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine